Стілець Учнівський №6 чорний лак колір Бук на ніжках для школи вузу студентів школярів учнів AMF

1 429 ₴
- Під замовлення
- Код: 110043
Відправка з 25 квітня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Стілець із фанери на ніжках учнівсько, аудиторний для навчальних закладів
Стілець дуже схожий на той, який залишився у пам'яті зі шкільних часів, тому викликає ностальгічні почуття у багатьох. Він має широке сидіння і рівну спинку. Завдяки твердій поверхні, спина сидячого буде ідеально рівною, що допоможе не втомлюватися довгий час і благотворно позначиться на поставі. Дана модель ідеально підійде для школярів і учнів вузів. Каркас стільця: металевий.
Кольори каркасу стільця: чорний, алюміній і хром.
Варіанти сидіння і спинки (розкрито лаком): береза, бук, дуб.

Стілець Учнівський зростання. група №6 чорний
Дана модифікація стільця відноситься до 6-ї ростовій групі. Каркас стільця чорний. Висота сидіння від підлоги - 460 мм. Зростання учнів - 1590-1880 мм.
Правила догляду
Поверхню можна протирати сухою тканиною, з використанням мильного розчину, після чого витирати насухо. Або використовувати спеціальні засоби по догляду за дерев'яними меблями.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Модель: Учнівський 
Модифікація виробу: Стілець Учнівський зростання. група №6
Колір каркасу: Чорний
Матеріал оббивки: Фанера
Колір оббивки: Фанера Бук
Висота виробу: 800 мм
Ширина виробу: 430 мм
Глибина вироби: 500 мм
Висота від підлоги до сидіння: 460 мм
Висота спинки: 380 мм
Ширина сидіння: 380 мм
Глибина сидіння: 380 мм
Максимальне навантаження на виріб: 100 кг
Вага виробу: 4,1 кг
Штабелируемость: по 10 шт

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Ростова група | № 6 |
| Тип | Нерегульований |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 800 мм |
| Висота сидіння | 460 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Глибина сидіння | 380 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Ширина сидіння | 380 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | металевий профіль |
| Сидіння | фанера |
| Спинка | фанера |
- Ціна: 1 429 ₴








