Крісло офісне Ультра Ultra хрестовина Хром Richman
Крісло Ультра • Richman – якісне та практичне офісне крісло в сучасному дизайні. Вдале поєднання інноваційних матеріалів, сучасних механізмів і ергономічної форми зумовили успіх цього крісла.
Характеристики:
Хром, сітка чорна
Хром + сітка чорна
Механізм: посилений М1
| Висота виробу в нижньому положенні | 105 |
| Висота виробу у верхньому положенні | 113 |
| Ширина виробу | 60 |
| Глибина виробу | 53 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 42 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 50 |
| Ширина сидіння | 51 |
| Глибина сидіння | 49 |
| Висота підлокітників | 30 |
| Висота спинки | 64 |
| Габарити паковання | 77*21*59 |
Чому варто купити. Одна з особливостей Ультра — особливе поєднання оббивок спинки з нейлонової сітки й екошкіри. Оригінальний каркас із гнутої металевої труби має правильну за ергономікою форму. Додатковим козирем цього крісла є посилена трубка спинки. Отже, виробник усунув «слабке» місце зламу спинки в конструкції, у такий спосіб зробив крісло міцнішим.





Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити продукцію у нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 60 см |
| Глибина крісла | 53 см |
| Висота з урахуванням спинки | 105 см |
| Висота посадкової частини крісла | 42 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 50 см |
| Вага крісла | 12 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Висота спинки | 64 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підстава стільця (база) | Хрестовина з роликами |
| Підлокітник | пластикові |
- Ціна: 2 948,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальне паковання виробника






