Ігрове комп'ютерне крісло VR Racer Textile Jensen темно-сірий з механізмом Tilt і висувною підставкою для ніг
-8%
7 168 ₴
6 594,56 ₴
- Готово до відправки
- Код: 555774
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Геймерське ігрове крісло VR Racer Textile Jensen темно-сірий — комфортне рішення для геймерів і роботи за комп'ютером. Ергономічна конструкція забезпечує навантаження на хребет і забезпечує зручність навіть у разі тривалого сидіння. Крісло обладнане регульованою спинкою з кутом нахилу до 180°, механізмом гойдання Нахилу з нахилом Розслабтеся та розташуйте фіксацію в зручному положенні. Модель має регульовану висоту сидіння, підлокітники та комплектуються подушками під поперек і шию для додаткової підтримки. Тканинна оббивка забезпечує гарну вентиляцію й комфорт у будь-яку пору року. Крісло підходить для дому, офісу та ігор, допомагає знизити температуру та підвищити продуктивність. Купити ігрове комп'ютерне крісло можна прямо зараз на сайті або зв'язавшись із нашим менеджером зручним для Вас способом.
Регульоване крісло для ігрового комп'ютера VR Racer Textile Jensen темно-сірий
Характеристики:
Модель: VR Racer Textile
Модифікація виробу: Крісло VR Racer Textile Jensen
Механізм гойдання: Tilt з функцією Relax до 180 градусів
Матеріал оббивки: Тканина
Колір оббивки: Темно-сірий
Підлокітники: Пластик
Хрестовина: Пластикова
Висота виробу в нижньому положенні: 1270 мм
Висота виробу у верхньому положенні: 1370 мм
Ширина виробу: 730 мм
Глибина виробу: 590 мм
Ширина сидіння:
Глибина сидіння:
Висота сидіння в нижньому положенні:
Висота сидіння у верхньому положенні:
Висота спинки:
Висота підлокітників від сидіння:
Діаметр хрестовини:
Ролики: Прогумовані
Додаткові опції: Регульована подушка під поперек
Додаткові опції: Регульована подушка під шию
Додаткові опції: Функція нахилу спинки Relax до 180 градусів
Додаткові опції: Висувна підставка під ноги
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 18,8 кг
Кількість виробів у пакованні: 1 шт
Габарити гофрофарби: Ш870*Г650*В380 мм
Об'єм упаковки: 0,17 м3
Механізм
Механізм Tilt з функцією Relax поєднує в собі механізм гойдання з фіксацією в одному горизонтальному положенні, а також регулювання спинки Relax, що дає змогу змінити та зафіксувати кут нахилу спинки в будь-якому зручному положенні, до 180 градусів.
Де можна поставити крісло?
- Вдома: ідеально для геймерів і всіх, хто проводить багато часу за комп'ютером. Ергономічна форма, підтримка шиї, спини та рук забезпечують комфорт навіть під час багатогодинних ігрових сесій.
- Робочий кабінет: лаконічний і стильний дизайн крісла органічно впишеться в інтер'єр домашнього офісу. Створює зручну атмосферу для концентрації та продуктивної роботи.
- Офіс: завдяки універсальному зовнішньому вигляду та функціональності, крісло підходить для сучасних офісних просторів. Чудовий варіант як для тривалої роботи, так і для розслаблення в перервах.
- Кіберспортивні зони та клуби: розроблено спеціально для тривалих ігрових сесій — чудовий вибір для геймерів, стримерів і професійних гравців.
- Стримінг і коворкінг: комфортна посадка, регулювання й анатомічна підтримка роблять крісло ідеальним для стримінгових студій, монтажних станцій і креативних робочих просторів.
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (за температури повітря від +5 °C до +25 °C і відносної вологості повітря від 30% до 70%). Для чищення крісла рекомендується використовувати суху м'яку ганчірку або вологу губку з додаванням мийних засобів, що не містять спирту. Металевий і пластиковий каркас очищайте м'якою вологою тканиною з використанням відповідних мийних засобів.
Купити комп'ютерне ігрове крісло ви можете в нашому магазині. А також у нас представлений широкий асортимент: офісні столи, стелажі та полиці, геймерські крісла, ігрові столи для геймерів, надставки для зберігання різних дрібниць.
* Розміри виробу можуть мати незначні відхилення в межах 1-3 см, що пов'язано з особливостями виробництва та використовуваних матеріалів. Такі відмінності є нормою й не впливають на якість, функціональність або комфорт використання. Виробник залишає за собою право вносити незначні зміни в конструкцію, зовнішній вигляд або комплектацію товару, спрямовані на поліпшення характеристик виробу, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Темно-сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 73 см |
| Глибина крісла | 59 см |
| Висота з урахуванням спинки | 127 см |
| Вага крісла | 18.8 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип механізму | Tilt з функцією Relax |
| Особливості | Підголовник, Підставка для ніг |
| Регулювання | Висота поперекової подушки |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Підставка для ніг | Так |
| Подушка під голову | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
- Ціна: 6 594,56 ₴










