Офісне комп'ютерне крісло з повітропроникною спинкою механізмом tilt Tin сидіння Сідней спинка Сітка для офісу AMF
-9%
від 5 299 ₴
від 4 822,09 ₴
- Під замовлення
- Код: 377186
Відправка з 22 травня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Тонке сітчасте крісло офісне обертальне Tin сидіння Сідней спинка Сітка
Крісло Tin — нове стильне крісло в лінійці повітропроникних крісел. Оснащено чорної поліамідної хрестовини и пластиковими підлокітниками. У виробництві використовується механізм гойдання Tilt, , який фіксує крісло в одному положенні, або надає плавне гойдання. Прогумовані ролики дають змогу плавно й безшумно пересуватися й запобігають появі подряпин на підлоговому покритті. Поперековий підпір максимально гарантує правильне положення тіла під час тривалого перебування в кріслі. Багатошарова сітка, яка використовується для оббивки спинки, забезпечить комфорт завдяки «аероефекту».
Крісло Tin — це новий інноваційний представник офісних крісел, який відповідає всім вимогам сучасного дизайну.
Характеристики:
Модель: Tin
Механізм гойдання: Tilt
Матеріал оббивки: Тканина Сітка Сідней
Колір оббивки: на вибір
Матеріал оббивки 2: Тканина Сітка SL
Колір оббивки 2: на вибір
Підлокітники: Пластикові
Хрестовина: Пластикова
Висота виробу в нижньому положенні: 990 мм
Висота виробу у верхньому положенні: 1070 мм
Ширина виробу: 630 мм
Глибина виробу: 620 мм
Ширина сидіння: 500 мм
Глибина сидіння: 520 мм
Висота сидіння в нижньому положенні: 470 мм
Висота сидіння у верхньому положенні: 540 мм
Висота спинки: 560 мм
Висота підлокітників від сидіння: 220 мм
Діаметр хрестовини: 640 мм
Ролики: Прогумовані
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 12,3 кг
Кількість виробів у пакованні: 1 шт
Обсяг упаковки: 0,19 м3
Кількість виробів на паллеті: 12 шт

Механізм
Механізм гойдання "Tilt" для крісел керівника дає змогу вільно розгойдуватися вперед-назад із фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по хитанню крісла можуть регулюватися, що дає змогу домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дає змогу швидко, без зайвих зусиль перевести організм із робочого стану на розслаблене та відпочило. Водночас механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Цей механізм часто встановлюється на крісла для керівників і рідше на операторські. Зручність цього механізму в тому, що він найпоширеніший і, якщо сталося зламання, можна його безпроблемно замінити. Усі комплектуючі завжди є в продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас.
Тканина Сідней
Тканина Сідней виробляється з використанням натурального волокна, яке робить матеріал екологічно безпечним і гіпоалергенним. Має підвищену міцність, пожежо- і зносостійкість, не схильна до витягування й деформації, добре переносить тривалу експлуатацію, розрахована на 35 000 циклів. Класичний вигляд цієї оббивної тканини: м'якість, легка ворсистість, забарвлення від яскравих до пастельних роблять цю тканину дуже популярною. Меблі, виготовлені з використанням тканини Сідней, набувають оригінального та привабливого вигляду, такі меблі стануть родзинкою в будь-якому інтер'єрі. Тканина Сідней не розрахована на часте вологе чищення, переважно чистити її щіткою або пилососом, за гострої потреби можна замити забруднення теплим мильним розчином.


Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (за температури повітря від +5 °C до +25 °C і відносної вологості повітря від 30% до 70%). Для максимально довгого збереження первісного вигляду крісел необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поруч із опалювальними приладами, позаяк через це їхній колір може потьмяніти й змінитися структура поверхні. Оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви регулярно чиститимете її пилососом. Плями чистьте негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, яка вбирає вологу. Металевий або пластиковий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних мийних засобів.

У нашому магазині ви можете також купити геймерські крісла, ігрові столи для геймерів, надставки для зберігання різних дрібниць.
Не змогли додзвенитися? Залиште свій номер ми Вам передзвоним. Ви можете зробити замовлення через сайт або зателефонувати на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо товар на всій території України.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Виробник | AMF |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 12.3 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 99 см |
| Висота посадкової частини крісла | 46 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Ширина крісла | 63 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 56 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Механізм гойдання | Так |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
- Ціна: від 4 822,09 ₴










