Конференц-крісло на хромованих полозах із підлокітниками Фабіо Ю CF Хром П3 Richman
-10%
від 7 806 ₴
від 7 025,40 ₴
- Під замовлення
- Код: Fabio U CF
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Конференц-крісло Фабіо Ю CF Хром П3 Richman
Крісло Фабіо СФ на полозах — це м'яке та комфортабельне крісло, виготовлене в сучасному стилі. Надасть кабінету керівника особливої атмосфери. Зроблене в суворих, але спокійних тонах, крісло Туніс може розповісти багато про людину, яка працює на ньому.
Модель: Фабіо Ю
Модифікація виробу: Крісло Фабіо Ю CF
Матеріал оббивки: Шкірзамінник, Велюр, Тканини будь-які на вибір
Колір оббивки: на вибір
Підлокітники: хром
Висота виробу в нижньому положенні з механізмом М1, см: 111
Висота сидіння в нижньому положенні з механізмом М1, см: 49
Висота спинки, см: 66
Висота від підлоги до підлокітників см: 68
Висота підлокітників, см: 29
Довжина підлокітників, см: 47
Відстань між підлокітниками, см: 50
Ширина сидіння, см: 50
Глибина сидіння, см: 52
Ширина виробу, см: 61
Глибина виробу, см: 75
Габарити паковання, см (ширина х висота х глубина): 55 x 36 x 79
Зручні ручки, що плавно переходять у полози, замість звичних ніжок крісла, допоможуть створити особливий комфорт під час роботи. Крісло стане доповненням дизайну будь-якого приміщення. М'які та об'ємні спинка та сидіння крісла з першого погляду схожі на повітряний матрац. Практичне та функціональне крісло Туніс підходить і для людей великої комплекції. Матеріал дуже вигідно переливається в разі потрапляння на нього та сонячних променів і світла від ламп.
Ця модифікація крісла Туніс виготовляється на полозах. Рекомендується для використання в конференц-залах або зонах для відвідувань.
Дерев'яні конструкції кольору світлий горіх підходять для всіх приміщень. Сам матеріал має велику палітру кольорів, але саме світлий (чути темніше білого, швидше кавово-молочний) підкреслює об'ємність приміщення, візуально роблячи кімнату світлішою. Яскраві кольори оббивки або антуражу підкреслять вишуканість меблів, обрамленої у світлий горіх. У такому приміщенні завжди поліпшується настрій і хочеться творити великі справи.
дерев'яних елементів, що підходить кольором, для всіх приміщень у квартирі вважається колір Вишня. Дарує спокійні позитивні емоції, добре підходить для дитячих кімнат і для передпокою. Колір вишня й не темний, і не світлий, тому з легкістю поєднується з іншими відтінками оббивки або інтер'єру. Дерев'яні елементи кольору вишня дуже зручні в побуті, пил на меблі такого кольору не впадає в око, тому немає потреби нескінченно прибирати.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Полози |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 62 см |
| Глибина крісла | 55 см |
| Висота з урахуванням спинки | 111 см |
| Висота посадкової частини крісла | 49 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Висота спинки | 65 см |
- Ціна: від 7 025,40 ₴





