Конференц крісло на хромованих полозах із підлокітниками Кальярі Ю CF Archair Cagliari U CF Richman
-10%
від 9 972 ₴
від 8 974,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 1252397462
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Конференц-крісло Кальярі Ю CF Armchair Cagliari U CF Richman
Крісло Кальярі — стильне та зручне крісло, яке має м'яку спинку та сидіння. Крісло підійде буквально до будь-якого інтер'єру кабінету.

Характеристики: Кальярі Ю CF Richman
-
Виробник: Richman
-
Висота: 114 см
-
Висота від підлоги до підлокітників: 68 см
-
Глибина сидіння: 47 см
-
Ширина сидіння: 50 см
-
Висота від підлоги до сидіння: 53 см
-
Висота спинки від сидіння: 68 см
-
Ширина виробу, см — 63 см
-
Глибина виробу, см — 55 см
-
Висота від підлоги до підлокітників: 67 см
-
Висота підлокітників, см — 28 см
-
Довжина підлокітників, см — 47 см
-
Відстань між підлокітниками, см — 50 см
-
Тип опори на вибір: хромовані або чорні полози
-
Вага, кг — 15
Крісло Кальярі виготовляється в модифікації - Хром і Чорний.
Як обивки використовується штучна шкіра.








Переваги крісла керівника:
Крісло не має сковувати рухи, переваги крісел керівника у великих випадках, ніж комп'ютерне офісне крісло. У робочому процесі все має бути максимально зручно та комфортно.
Крісло керівника частіше обладнані посиленою хрестовиною, підголівником, зручними підлокітниками, ергономічною спинкою, анатомічним сидінням, а оббивка використовується з натуральних матеріалів.
Як підійти до вибору крісла керівника:
1. Ергономічність і анатомічність
Корпус людини, що сидить у кріслі, має торкатися 5 опорних точок (спіна, потилицю, шия, лікті, ступні), а глибина відповідала не менш ніж 2/3 або 3/4 довжини стегна людини.
Спинка має бути максимально високою. Наявність зручних підлокітників допоможе зменшити навантаження на передпліччя у разі тривалої роботи за комп'ютером.
2. Можливість регулювання
За допомогою різних механізмів можна регулювати висоту сидіння, кут нахилу спинки, зафіксувати положення елементів крісла на різних рівнях.
Важливо! В офісних кріслах має бути механізм, що запобігає перекиданню у разі можливих різких рухів користувача.
3. Міцність конструкції
Навантаження на виріб істотно залежить від типу хрестовини, яка йде в комплекті. Пластикова витримка навантаження до 100 кг.
Хрестовина з металу може витримати 130 і більше кг, залежно від товщини самого металу.
Важливо! Також зверніть увагу на ролики, вони мають без зусиль переміщатися будь-якою поверхнею, зокрема й по килиму, легко відсувати та присувати крісло до столу.
Практично всі сучасні ролики — прогумовані, пересуваються безшумно та не залишають слідів на підлозі.
4. Якість і зносостійкість оббивних матеріалів
Оббивка дуже важлива характеристика будь-яких меблів. Від її якості залежить фактор як довго Вас тішитиме виріб своїм зовнішнім виглядом.
Оббивка може бути з натуральних матеріалів або штучних матеріалів.
Під час вибору довговічного покриття найчастіше вибирають натуральну шкіру, оскільки вона стійка до зношування.
Увага!!!!
У каталозі нашого інтернет-магазину, Ви можете вибрати та придбати крісла для керівників, працівників і відвідувачів.
Чи не змогли додзвонитися? Залиште свій номер, і ми Вам передзвонимо. Ви можете купити офісні крісла в нашому магазині, зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії.
Ми доставляємо до всіх міст України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Підстава крісла | Полози |
| Підстава стільця (база) | полози |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивка | Виберіть категорію |
| Модифікація | Виберіть значення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 63 см |
| Глибина стільця | 55 см |
| Висота сидіння стільця | 53 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 114 см |
| Вага | 15 |
- Ціна: від 8 974,80 ₴






