Конференц крісло на хромованих полозах для приймальних і клієнтських залів Аризона Ю Richman
-10%
від 9 228 ₴
від 8 305,20 ₴
- Під замовлення
- Код: 2038366993
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Конференційне крісло Аризона Ю Хром Richman
Крісло Аризона Ю СФ ХРОМ — це поєднання сучасного дизайну, високоякісних матеріалів і доступної ціни. Воно чудово підійде для будь-якого офісу або залу засідань, де важливо створити комфортну та стильну атмосферу.
М'яке сидіння і спинка з ергономічною формою забезпечують комфортну посадку та запобігають втомі навіть у разі тривалої роботи. Оббивка може бути зроблена в якісній екошкірі або тканині, що дає змогу підібрати варіант, що підходить за дизайном і зносостійкості.
Технічні характеристики моделі:
Тип: конференційне крісло
Колір: будь-який на Ваш вибір
Матеріал оббивки: будь-який на Ваш вибір
Підлокітники: нерегульовані
Полози: хромований метал
Висота виробу, см: 113
Висота сидіння, см: 49
Висота спинки, см: 68
Висота від підлоги до підлокітників, см: 67
Висота підлокітників, см: 28
Довжина підлокітників, см: 47
Відстань між підлокітниками, см: 50
Ширина сидіння, см: 50
Глибина сидіння, см: 50
Ширина виробу, см: 62
Глибина виробу, см: 58
Гранична вага:
Вага, кг: 14
Об'єм, м3: 0.17
Розміри упакування: 59 х36 х 79
Гарантія: 12 місяців
Країна-виробник: Україна
Переваги:
- Підлокітники з м'якими подушками забезпечують комфортну підтримку рук у будь-якому положенні.
- Міцні полози з хромованого металу завширшки 1,5 мм гарантують тривалу експлуатацію крісла.
- Можливість індивідуального підбору матеріалу та відтінку оббивки
Крісла конференційні на полозах — це бездоганна ергономіка, а також сучасний і стильний дизайн. Крісла на дузі використовуються для конференц-залів, переговорних кімнат, кімнат для відвідувачів, а також лаконічно доповнять робочий або домашній кабінет.
Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити продукцію у нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Тип крісла | Конференційне |
| Підстава крісла | Полози |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Хром |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина стільця | 62 см |
| Глибина стільця | 58 см |
| Висота сидіння стільця | 49 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 113 см |
| Підстава стільця (база) | полози |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Вага | 14 |
- Ціна: від 8 305,20 ₴










