Офісне крісло для конференцій і відвідувачів Дакота CF Dakota CF на хромованих полозах Richman
-10%
від 10 152 ₴
від 9 136,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 2049368166
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Конференц-крісло Дакота CF Dakota CF Richman
Крісло Дакота — це стильне та комфортне офісне крісло, у якому хочеться проводити свій робочий день.
Чому варто купити крісло для конференц-залу Дакота? Елегантний зовнішній вигляд, м'яка обволікальна посадка, висока якість матеріалів — саме так у двох словах можна сказати про кріслі Дакота. Вам безсумнівно варто придбати це зручне крісло, що забезпечує комфорт упродовж усього робочого дня, якщо вам цілий день доводиться сидіти в офісі. У ньому монотонна робота на одному місці вже не буде такою стомлювальною, а навпаки, приноситиме вам задоволення. Висока якість виготовлення та приваблива ціна так відіграють ключову роль під час вибору цієї моделі крісла.
Характеристики крісла:
Комплектація виробу CF
Материал обивки: На вибір
Цвет обивки: На вибір
Колір каркаса: На вибір хром або чорний
Габаритні розміри крісла:
Висота виробу, см: 101
Висота сидіння, см: 51
Висота спинки, см: 57
Висота від підлоги до підлокітників, см: 75
Висота підлокітників, см: 24
Довжина підлокітників, см: 39
Відстань між підлокітниками, см: 50
Ширина сидіння, см: 50
Глибина сидіння, см: 48
Ширина виробу, см: 63
Глибина виробу, см: 74
Максимальне навантаження на виріб, кг: 120
Габарити паковання, см: 950 x 650 x 700
Обсяг паковання, м3: 0,43
У нашому магазині ви можете придбати столи для роботи, стелажі та полиці, а також надставки до столів.
Не змогли додзвенитися? Залиште свій номер ми Вам передзвоним. Ви можете зробити замовлення через сайт або зателефонувати телефон компанії, зазначеному на сайті. Ми доставляємо товар на всій території України.
Не змогли додзвенитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити продукцію у нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Полози |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність спинки | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 63 см |
| Глибина крісла | 74 см |
| Висота з урахуванням спинки | 101 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 51 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Висота спинки | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивка | Виберіть категорію |
| Модифікація | Виберіть значення |
- Ціна: від 9 136,80 ₴








