Стіл кухонний на металевих ніжках чорний графіт стільниця Дуб сонома Cherry 1400 (1380х670хН770) AMF
-10%
Обідній стіл із металу зі стільницею з дсп Cherry — сучасна та надійна новинка в стилі Лофт. Потужний каркас із високоякісної сталі покритий порошковою фарбою, забезпечує моделі стійкість. Ніжки каркаса регулюються по висоті. Стільниця виготовлена з ДСП завтовшки 32 мм, яка забезпечить виробу довгий і надійний термін експлуатації.
Сучасний стіл для маленької кухні в стилі лофт Cherry 1400 (1380х670хН770) чорний графіт Дуб сонома
Характеристики: 
Модель: Стіл Cherry
Модифікація виробу: Стіл Cherry 1400
Каркас: Сталь
Колір каркаса: Чорний Графіт
Матеріал: ДСП
Колір: ДСП-Дуб сонома
Ширина стільниці: 1380 мм
Глибина стільниці: 670 мм
Висота виробу: 770 мм
Товщина стільниці: 32 мм
Товщина крайки стільниці: 2 мм
Додаткові опції: Регулювання ніжок по висоті
Вага виробу: 26,3 кг
Габарити гофротри:Ш798*Г301*Г235 мм
Габарити гофротри:Ш1396*Г686*В41 мм
Кількість виробів у пакованні: 1 шт. у 2 коробках
Об'єм упаковки:0,056 м3
Об'єм упаковки:0,039 м3
Доступні для замовлення такі кольори ДСП для стільниці

ДСП
ДСП — деревинно-струменева плита, одна з найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, має низку переваг, як-от низька вартість, гарний і різноманітний зовнішній вигляд (залежно від типу лички), міцність конструкції, стійкість до вологи та деформації. Як відомо, ДСП виготовляють зі стружки й тирси, просочених формальдегідною смолою для кращого скріплення за високої температури. Її можна просто та швидко обробляти під час виготовлення виробів. Найсучаснішим видом цього матеріалу є ламінована ДСП (ЛДСП), саме вона використовується під час виготовлення меблів AMF.

Переваги обіднього столу:
- Стильний дизайн: ідеальне поєднання чорного графіту та натурального відтінку дуба Ліворно додає елегантності та сучасності вашому інтер'єру.
- Безпека та комфорт: закруглені кути стільниці знижують ризик травм і створюють м'який візуальний акцент.
- Міцність і довговічність: каркас виготовлений із надійних матеріалів, стійких до зношування, що гарантує довговічність і стійкість столу.
- Універсальність: підходить як для кухонних, так і для обідніх зон, а також для інтер'єрів у стилі лофт і мінімалізм.
Обідній стіл Cherry в стилі лофт чудово впишеться в різні простори:
- Кухня: ідеально підійде для створення затишної та стильної обідньої зони.
- Столова: додасть сучасного акценту в інтер'єр і забезпечить комфортні умови для приймання їжі.
- Вітальня: стане функціональним і стильним доповненням у зоні відпочинку або як стіл для приймання гостей.
- Кафе або ресторан: підкреслить індустріальний стиль інтер'єру та створить зручні умови для відвідувачів.
- Офісний простір: може використовуватися як переговорний або обідній стіл у зоні відпочинку.
Правила догляду
За меблями з ДСП потрібен певний догляд, тому рекомендується під час прибирання не використовувати поліролі та інші засоби, якщо на них немає позначки для ДСП, найкращим варіантом буде простий мильний розчин і суха ганчірка наприкінці прибирання. Зазвичай ДСП поверхня відштовхує вологу, але якщо є тріщини або дірки, то можливе набухання, тому рекомендується стежити за поверхнею і, звичайно, за можливістю не піддавати меблями та виробам із ДСП різкого перепаду температури та вологи, прямим сонячному променю.
Купити кухонний обідній стіл для кухні, вітальні ви можете у нашому інтернет-магазині з доставкою в Україні! Також у каталозі Ви знайдете широкий асортимент столів, стільців, кухонних куточків, обідніх комплектів, щоб створити обідній простір для вашого дому, кафе, бару або виїзних заходів.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Колір каркасу | Чорний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 26.3 кг |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу | 1380 мм |
| Товщина стільниці | 32 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | сталь |
| Стільниця | ДСП |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
- Ціна: 5 359,50 ₴






Відправка з 25 квітня 2026