Сіткове офісне крісло з низькою спинкою оббивка чорного кольору Стар Star Хром Піастра Richman
-7%
3 881 ₴
3 609,33 ₴
- Під замовлення
- Код: ADD0003153
Відправка з 14 травня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Крісло офісне Стар-сталь із хромованою хрестовиною Richman
Крісло Старт Star — якісне та практичне офісне крісло в сучасному дизайні. Вдале поєднання інноваційних матеріалів, сучасних механізмів і ергономічної форми зумовили успіх цього крісла.
Вишукане офісне крісло Стар Star — втілення ергономічності та стилю для продуктивної роботи. Поєднання інноваційних матеріалів, сучасних механізмів і продуманого дизайну робить це крісло ідеальним вибором для тих, хто цінує комфорт і функціональність. М'яке сидіння і спинка, виготовлені з високоякісних матеріалів, забезпечують надійну підтримку хребта та максимальний комфорт навіть під час тривалої роботи. Хрестовина надає кріслу елегантного вигляду та забезпечує стійкість. Механізм регулювання висоти сидіння дає змогу легко адаптувати крісло практично під будь-який робочий стіл.
Характеристики:
Механізм: Піастра
Підлокітники Пластикові
Поперековий підпір: Жесткий
Транспортувальний стан: розібраний
Країна-виробник: Україна
Тип: комп'ютерне крісло, офісне крісло
Призначення: для офісу, для дому
Стиль: хай-тек
Цвет обивки: На вибір
Материал обивки: Тканина, сітка
Гарантія: 12 мес.
Габаритні розміри:
Висота виробу в нижньому положенні, см: 84
Висота виробу у верхньому положенні, см: 91
Висота сидіння в нижньому положенні, см: 44
Висота сидіння у верхньому положенні, см: 51
Висота спинки, см: 45
Висота від підлоги до підлокітників, см: 59-66
Висота підлокітників, см: 25
Довжина підлокітників, см: 36
Відстань між підлокітниками, см: 54
Ширина сидіння, см: 47
Глибина сидіння, см: 49
Ширина виробу, см: 64
Глибина виробу, см: 63
Вага виробу, кг:
Об'єм, м3: 0.17
Габарити паковання (ширина х висота х глибина), см: 50 х 50 х 50
У нас товари в найрізноманітніших цінових відрізках. дешевші варіанти мають спрощену оббивку, коли дорогі, потішать вас натуральними матеріалами з прекрасним зовнішнім виглядом. Як оббивка може використовуватися: натуральна шкіра-люкс, шкірозамінники серій Титан, Мадрас, Флай
Крісло Стар Star можна виготовити із сіткою для спинки за Вашим бажанням: Чорна, Червона, Синя, Зелена, Сіра
Хрестовина може бути хромованою та пластиковою, за вартістю Вас зорієнтує менеджер магазину
Чому варто купити. Одна з особливостей крісла Стар Star – особливе поєднання оббивок спинки з нейлонової сітки та тканини. Оригінальний каркас має правильну за ергономікою форму.
У каталозі нашого інтернет-магазину, Ви можете вибрати та придбати крісла для керівників, працівників і відвідувачів.
Чи не змогли додзвонитися? Залиште свій номер, і ми Вам передзвонимо. Ви можете купити офісні крісла в нашому магазині, зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України.
*Цвітропередавання на екрані залежить від параметрів вашого монітора. Реальний колір може незначно відрізнятися від представленого на зображенні. Хочете бути абсолютно впевнені у виборі кольору? Зв'язатися з нашим менеджером, і ми надаємо вам додаткові фотографії виробу або зразків матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 64 см |
| Глибина крісла | 53 см |
| Висота з урахуванням спинки | 84 см |
| Висота посадкової частини крісла | 44 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 51 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Висота спинки | 45 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Хром |
| Тип механізму | Піастра |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 3 609,33 ₴









