Офісне сіткове крісло з низькою спинкою оббивка Сітка Синє сидіння чорне Стар Star Пластик Піастра Richman
-7%
3 807 ₴
3 540,51 ₴
- Під замовлення
- Код: 2345738676
Відправка з 14 травня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Крісло офісне Стар-сталь із пластиковою хрестовиною Richman
Крісло Старт Star — якісне та практичне офісне крісло в сучасному дизайні. Вдале поєднання інноваційних матеріалів, сучасних механізмів і ергономічної форми зумовили успіх цього крісла.
Вишукане офісне крісло Стар Star — втілення ергономічності та стилю для продуктивної роботи. Поєднання інноваційних матеріалів, сучасних механізмів і продуманого дизайну робить це крісло ідеальним вибором для тих, хто цінує комфорт і функціональність. М'яке сидіння і спинка, виготовлені з високоякісних матеріалів, забезпечують надійну підтримку хребта та максимальний комфорт навіть у разі тривалої роботи. Хрестовина надає кріслу елегантного вигляду та забезпечує стійкість. Механізм регулювання висоти сидіння дає змогу легко адаптувати крісло практично під будь-який робочий стіл.
Характеристики:
Механізм: Піастра
Підлокітники Пластикові
Поперековий підпір: Жесткий
Транспортувальний стан: розібраний
Країна-виробник: Україна
Тип: комп'ютерне крісло, офісне крісло
Призначення: для офісу, для дому
Стиль: хай-тек
Цвет обивки: На вибір
Материал обивки: Тканина, сітка
Гарантія: 12 мес.
Габаритні розміри:
Висота виробу в нижньому положенні, см: 86
Висота виробу у верхньому положенні, см: 93
Висота сидіння в нижньому положенні, см: 46
Висота сидіння у верхньому положенні, см: 53
Висота спинки, см: 45
Висота від підлоги до підлокітників, см: 61-68
Висота підлокітників, см: 25
Довжина підлокітників, см: 36
Відстань між підлокітниками, см: 54
Ширина сидіння, см: 47
Глибина сидіння, см: 49
Ширина виробу, см: 64
Глибина виробу, см: 63
Вага виробу, кг: 9.9
Об'єм, м3: 0.17
Габарити паковання (ширина х висота х глибина), см: 50 х 50 х 50
У нас товари в найрізноманітніших цінових відрізках. дешевші варіанти мають спрощену оббивку, коли дорогі, потішать вас натуральними матеріалами з прекрасним зовнішнім виглядом. Як оббивка може використовуватися: натуральна шкіра-люкс, шкірозамінники серій Титан, Мадрас, Флай
Крісло Стар Star можна виготовити із сіткою для спинки за Вашим бажанням: Чорна, Червона, Синя, Зелена, Сіра
Хрестовина може бути хромованою та пластиковою, за вартістю Вас зорієнтує менеджер магазину
Чому варто купити. Одна з особливостей крісла Стар Star – особливе поєднання оббивок спинки з нейлонової сітки та тканини. Оригінальний каркас має правильну за ергономікою форму.
У каталозі нашого інтернет-магазину Ви можете вибрати та придбати крісла для керівників, працівників і відвідувачів.
Чи не змогли додзвонитися? Залиште свій номер, і ми Вам передзвонимо. Ви можете купити офісні крісла в нашому магазині, зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України.
*Цвітропередавання на екрані залежить від параметрів вашого монітора. Реальний колір може незначно відрізнятися від представленого на зображенні. Хочете бути абсолютно впевнені у виборі кольору? Зв'язатися з нашим менеджером, і ми надаємо вам додаткові фотографії виробу або зразків матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 64 см |
| Глибина крісла | 53 см |
| Висота з урахуванням спинки | 86 см |
| Висота посадкової частини крісла | 46 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Висота спинки | 45 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип механізму | Піастра |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 3 540,51 ₴










