Двоярусне ліжко Засоня 90х200 без ящиків біле зі сходами на ламелях для дітей Мікс Меблі
-9%
16 107 ₴
14 657,37 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0053317
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Двоярусне дитяче біле ліжко для двох дітей Засоня — це ідеальне рішення для сім'ї з двома дітьми. Виготовлена в елегантному білому кольорі, вона чудово вписується в будь-який інтер'єр, додаючи світлості та простору в дитячу кімнату. Ця двоярусна міцна ліжко виготовлене з натурального масиву сосни. Дитяче односпальне ліжко має ортопедичні ламелі, які забезпечують правильну підтримку та вентиляцію матраца, сприяючи здоровому сну. Міцна та зручна сходи забезпечує легкий і безпечний доступ до верхнього яруса, його можна розмістити як ліворуч, так і праворуч. Білий колір додає свіжості та легкості до інтер'єру, роблячи кімнату вашої дитини світлою та затишною.
Ліжко дитяче двоповерхове біле без ящиків Засоня для дітей і підлітків
Характеристики:
Колекція: Затишок
Цвет: білий
Матеріал: масив сосни
Розмір спального місця: 90х200 см
Висота ліжка: 170 см
Лестница: універсальна зліва/праворуч
Основа спального місця: дерев'яні ортопедичні ламелі
Максимальне навантаження на 1-но спальне місце: 90 кг
Матрац до комплекту не входить.
Ящики та захисний передній бортик до комплекту не входять.
Переваги дитячого односпального ліжка:
- Універсальність: підходить як для дітей молодшого віку, так і для підлітків, завдяки своїм універсальним розмірам і дизайну.
- Удобная лестница: надійна та безпечна конструкція драбини забезпечує легкий підйом на верхній ярус.
- Комфорт: ліжко забезпечить вашим малюкам здоровий і міцний сон завдяки ортопедичним ламелям.
- Компактний дизайн: двоярусна конструкція дає змогу заощадити місце, що особливо важливо для невеликих приміщень.
- Якість: виготовлена з якісних матеріалів (масив сосни) із застосуванням сучасних технологій, вирізняється міцністю, довговічністю й безпекою.
- Практичність: ліжко легко чистити й доглядати, зберігаючи його первісний вигляд.

Купити дитяче двоярусне ліжко Засоня ви можете нашому інтернет-магазині для створення затишної атмосфери в дитячій кімнаті. У нас також представлений широкий вибір якісних матраців відомих марок, аксесуарів для сну для вашої дитини. Наші менеджери завжди готові допомогти вам із вибором і відповісти на всі питання.
У зв'язку з постійною модернізацією технологічних процесів і вдосконалення продукції компанії, підприємство залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів без попереднього повідомлення покупців. А також допускаються розбіжності в габаритних розмірах висот матеріалів +/- 1,5 см. Зовнішній вигляд виробів може відрізнятися від представлених на світлинах. Дуже вдячна за розуміння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дно ліжечка | Ортопедичні ламелі |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 90 кг |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення фасаду | натуральне дерево |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Підстава спального місця | Ортопедичні ламелі |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Захисний бортик | Так |
| Матрац | Ні |
| Стандартні сходи | Так |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Глибина дитячого ліжка | 98 см |
| Довжина дитячого ліжка | 208 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 170 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
- Ціна: 14 657,37 ₴



