Письмовий стіл тумба-трансформер із трьома шухлядами для роботи та навчання Смарт 6 Luxe Studio

6 136 ₴
- Під замовлення
- Код: Smart TC_ФЯ3
Відправка з 09 червня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Письмовий стіл-трансформер Смарт 6 Luxe Studio
Стіл Смарт 6 — це стіл від українського виробника, за яким особливо приємно вчитися й дізнаватися щось нове. Оптимальна висота та з мінімалістичним дизайном, виріб створює всі комфортні умови для процесу виконання занять або роботи. Цей стіл трансформер Смарт 6 — ідеальне рішення для тих, хто цінує практичність і функціональність у меблях. Завдяки інноваційному дизайну, він легко трансформується, забезпечуючи зручність у використанні та ефективне використання простору.
Стіл-трансформер Смарт 6 — ідеальне рішення для тих, хто цінує практичність і функціональність у меблях. Завдяки інноваційному дизайну, цей стіл легко трансформується, забезпечуючи зручність у використанні та ефективне використання простору. Він стане незамінним елементом вашого інтер'єру, особливо в умовах обмеженого простору.
Стіл-трансформер Смарт 6 гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр завдяки широкому вибору колірних рішень. Цей стіл чудово підходить для невеликих квартир, офісів або студій, де кожен сантиметр простору має значення. Вибираючи Смарт 6, ви отримуєте стильні та функціональні меблі, які тішитимуть вас своєю практичністю і зручністю щодня.
Ви можете купити стіл-трансформер смарт у нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні
Характеристики столу:
Розмір: 800х400(1345)х546 мм
Висота, мм: 800
Глибина, мм: 400 - 1345
Ширина, мм: 546
Колір ДСП: На вибір
- Біле дерево
- Аляска
- Дуб санома
- Антрацит
- Дуб крафт золотий
- Дуб крафт білий
- Дуб сонома трюфель
- Дуб експресо бронзовий
- Горіх-ліон
- Дуб урбан ойстер
Переваги столу Смарт:
- Оптимізація ефективності простору навколо.
- Висока якість компонентів.
- Немає шкоди довкіллю.
Розміри:
- У складеному стані: 546х400х800 мм / У розкладеному стані: 1345х546х800 мм
- Корпус і фасади виготовлені з ламінованої деревно-стружкової плити (ЛДСП) завтовшки 16 мм, що відповідає класу екологічності Е1.
- Кришка тумби виготовлена з ЛДСП завтовшки 32 мм із протиударною крайкою, що забезпечує високу міцність і стійкість до механічних пошкоджень.
- Обладнаний шумопоглинальними гумовими роликами, які забезпечують плавний і безшумний рух під час трансформації.
- Три шухляди на телескопічних напрямних із довідниками, що забезпечують плавне й безшумне закривання.
Використані матеріали в столі Смарт:
- ДСП — це матеріал із натуральних деревних частинок, який практичний і зручний завдяки надійності та стійкості до зовнішніх впливів.

Купити столи, шафи, комоди, тумби, ліжка в нашому інтернет-магазині Ви можете як і з запропонованих готових рішень, так і оформити індивідуальне замовлення на свої побажання й уподобання.
Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити продукцію у нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxe Studio |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 546 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 800 мм |
| Глибина стільниці | 400 мм |
| Довжина стільниці | 546 мм |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 800 мм |
| Глибина столу | 400 мм |
| Ширина столу | 546 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП |
- Ціна: 6 136 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальне паковання виробника




