Офісне крісло сітчасте Зум Olivie Мікс Меблі салатове з підголівником і високою спинкою для працівників, для офісу та дому
-7%
3 432 ₴
3 191,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0055661
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Ергономічний комп'ютерне крісло із сітчастою спинкою Зум — нове ультрасучасне крісло в лінійці повітропроникних крісел. Крісло з ергономічною спинкою має пластикові елементи. Каркас виготовлений з високоякісного пластику білого кольору. Прогумовані ролики забезпечать плавне та безшумне переміщення. Висока спинка та підголівник підтримують правильну поставу та зменшують втому шиї та спини. Оббивка із сітки забезпечує максимальну циркуляцію повітря.
Тонке сітчасте крісло для персоналу офісне комп'ютерне Зум Olivie на коліщатках
Офісне крісло з регулюванням висоти Зум — ще один яскравий представник сучасних комп'ютерних крісел, який максимально доповнить сучасний інтер'єр вашого офісу, домашнього кабінету та гарантує комфортне перебування на робочому місці.
Характеристики:
Модель: Зум
Колір каркаса: Білий
Цвет обивки: Olivie
Підлокітники: Пластикові
Хрестовина: Пластикова
Каркас: Пластик
Підіймальний механізм: Газліфт
Основа сидіння: фанера
Матеріал: Сітка
Висота крісла, мм: 1100-1200
Висота підіймання механізму, мм: 100
Ширина сидіння, мм: 480
Глибина сидіння, мм: 470
Висота спинки, мм:
Висота підлокітників, мм: 210
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага крісла, кг: 10
На фото ви можете побачити різноманітні колірні варіанти офісних крісел Зум, доступні для замовлення

Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (за температури повітря від +5 °C до +25 °C і відносної вологості повітря від 30% до 70%). Для максимально довгого збереження первісного вигляду крісел необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поруч із опалювальними приладами, позаяк через це їхній колір може тьмяніти й змінитися структура поверхні. Оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви регулярно чиститимете її пилососом.
Плями чистьте негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, яка вбирає вологу. Металевий або пластиковий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних мийних засобів.
У каталозі нашого інтернет-магазину, Ви можете купити крісла для керівників, працівників, стільці для відвідувачів, столи для конференцій, столи для роботи в офісі, а додаткові полиці и офісні тумби, надставки для зберігання різних дрібниць.
Купити комп'ютерне крісло із сітчастою спинкою з доставкою по Україні ви можете нашому магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Салатний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 110 см |
| Вага крісла | 10 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Глибина сидіння | 47 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Білий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
- Ціна: 3 191,76 ₴










