Крісло офісне комп'ютерне сіткове Спайдер Ю - Пластик / Піастра Чорне, сітка чорна Richman
-7%
Крісло Спайдер Ю - Пластик / Піастра
Крісло Спайдер - якісне офісне крісло в сучасному стилі. Вдале поєднання інноваційних матеріалів та ергономічної форми спинка зумовили популярність цього крісла.
Технічні характеристики:
Допустиме навантаження, кг: 100
Висота виробу в нижньому положенні, см: 88 
Висота виробу у верхньому положенні, см: 96
Висота сидіння в нижньому положенні, см: 47
Висота сидіння у верхньому положенні, см: 55
Висота спинки, см: 47
Ширина сидіння, см: 46
Глибина сидіння, см: 46
Ширина виробу, см: 54
Глибина виробу, см: 63
Характеристики:
Модифікація: Пластик
Оббивка: Сітка
Механізм: Піастра
Черепашка крісла: Тип А (розрізний каркас)
Висота спинки: Низька спинка
Каркас: На коліщатках
Оббивка крісла виконана з повітропроникної тканини та нейлонової сітки чорного кольору.
Пластикові підлокітники виконані з міцного пластику, мають продуману вигнуту форму, що дозволяє зручно розмістити на них руки.
Крісло обладнане піастрою, що дозволяє регулювати висоту посадки з фіксацією під ваше зростання.
Міцна хрестовина із щільного, якісного та міцного пластику оснащена прогумованими роликами, що дозволяє безшумно та безпечно пересувати крісло по різних поверхнях, не боячись їх пошкодити.
Не змогли додзвонитися? Залишіть свій номер-ми Вам передзвонимо. Ви можете купити продукцію в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо у всі міста України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 54 см |
| Глибина крісла | 63 см |
| Висота з урахуванням спинки | 88 см |
| Висота посадкової частини крісла | 47 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Глибина сидіння | 46 см |
| Висота спинки | 47 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Ні |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | сітка |
| Підстава стільця (база) | Хрестовина з роликами |
- Ціна: 3 557,25 ₴





