Пуф банкетка металева з полицею для взуття в передпокій, коридор Хілтон 80 см Тенеро
-7%
від 5 094 ₴
від 4 737,42 ₴
- Під замовлення
- Код: 1189565919
Відправка з 02 травня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Пуф металевий Хілтон Тенеро (з колекції меблі для передпокою Хілтон)
Тепер для українських покупців доступна прекрасна меблі для передпокою створена нашими українськими майстрами, що йдуть у ногу з тенденціями меблевої моди. Зустрічайте! Новинка від меблевої фабрики — Пуф металевий Хілтон. У цих меблях особисто мені подобається все, від задуму до виконання. Не традиційний погляд на меблі для передпокою, легкість конструкції, вдалий дизайн передпокою, мобільність і модульність конструкції — якраз те, що потрібно, якщо у вас маленька передпокою, потрібна меблі для офісу недорого, але дуже якісно. Кожен елемент в довільній кількості можна купити окремо. Фото передпокою за елементами дивіться на сайті, ціни уточнюйте, оскільки є залежність цін від обраного кольору.


ШКІРЗАМ ФЛАЙ


Купити меблі для передпокою дуже вигідно, ви отримаєте товар у будь-яке місто України з вигідною доставкою!
Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити продукцію у нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | метал |
- Ціна: від 4 737,42 ₴






