Стіл лофт Ви 3 ТМ Металл Дизайн


Характерики:
Каркас зроблений з металу;
Столениця - ДСП високих якості SWISSPAN колекції NATUR;
Ноги виконані в стилі Лофт - міцна конструкція.
Труба 50х25
Комплект столу складається з трьох ідентичних опор.
Опори мають регулювання за висотою - ніжку пластикової з болтом, що стосується нерівних поверхонь підлоги.
Стандартно комплектується стільчиками з ДСП товщиною 32 мм:
• Діаметр 800 мм (габаритні розміри столу: 750 мм, ширина 800 мм, глибина 800 мм)
Матеріали: Каркас зроблений з металу; Стільниця - ЛДСП високої якості SWISPAN збірки NATUR;
Пластикова фурнітура:
Ножка пластикова з болтом.
Дана ніжка має регулювання за висотою, що стосується нерівних поверхонь підлоги.
Виробник: ТМ МЕТАЛЛ-ДІЗАЙН (Україна)
Категорії кольорів:
- Чорний оксамит + ДСП*
- Білий оксамит + ДСП*
- Лак + ДСП*
- Золото + ДСП*
- Металік + ДСП*
*Цвет ДСП на вибір: дубок, аляска, вествуд
Колір металу на вибір: чорний оксамит, білий оксамит, лак, золото, металик
Варто ще раз звернути увагу на те, що Стіл Ві-3 Поміщається в розобранному стані, розділених на 2 пачки (метал та ДСП окремо). При отриманні товару Ви озброївшись шуруповертом або Відвертку під шестигранник зможете виконати За допомогою цієї стійкої програми ви зможете створити схему, яка розміщена у описі товару.



ІНСТРУКЦІЯ

Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити продукти у нашому Веб-магазин Зробив замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-дизайн |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | ЛДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Труба | 50х25 |
| Колір (відтінок) меблів | Колір металу на вибір: чорний оксамит, білий оксамит, лак, золото, металік, Колір ДСП на вибір: Дуб Античний/ Аляска/ Вествуд |
- Ціна: від 6 475 ₴


Відправка з 02 травня 2026