Обідній розсувний стіл трансформер Слайд білий 1110 (1575)х700х750 мм для кухні та вітальні Gamma Sty

2 994 ₴
- В наявності
- Код: Слайд
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Обідній стіл розсувний Слайд — зручне та практичне рішення для кухні або вітальні, де важливо раціонально використовувати простір. Завдяки розсувному механізму на телескопічних напрямних високого ступеня надійності розмір стільниці легко збільшується з 1110 до 1575 мм за допомогою додаткової вставки. На столі встановлений фіксатор стільниці запобігає мимовільному розсунунню стільниці під час використання. Стільниця з ДСП 16 мм із крайкою 0,5 мм стійка до щоденних навантажень і проста в догляді. Компактний у складеному вигляді стіл ідеально підходить для повсякденного використання і приймання гостей. Купити розсувний обідній стіл ви можете в нашому магазині задавши на сайті або зв'язавшись із нашим менеджером зручним способом.
Компактний кухонний розсувний стіл Слайд Білий для кухні, вітальні
Характеристики: 
Колір: Білий
Матеріал: ДСП 16 мм
Крайка: пластик 0,5 мм
Опори: 710х60 мм (хром)
Напрямні: телескопічні
Механізм фіксації стільниці
Габаритні розміри столу:
Розміри в складеному вигляді (ШхГхВ): 1110х700х750 мм
Розміри в розкладеному вигляді (ШxГxВ): 1575х700х750 мм
Відвантаження:
1 місце — вага: 26 кг
Габарити: 1133*72*11 см
Меблі доставляються в розібраному вигляді. У комплекті фурнітура для збирання. Отвори для збирання просвердлені.

Переваги розсувного-стіла:
- Розсувний механізм на телескопічних напрямних високої надійності.
- Збільшення довжини стільниці за допомогою додаткової вставки.
- Фіксатор стільниці для безпечного використання
- Компактні розміри у складеному вигляді.
- Міцний матеріал ДСП 16 мм із захисною крайкою.
- Універсальні кольори — відповідний до різних інтер'єрів.
Сфера застосування:
- Кухня у квартирі або будинку — компактний стіл для щоденних прийомів їжі.
- Вітальня — зручне рішення для сімейних обідів і свят.
- Смарт-квартира або студія — функціональні меблі без зайвих габаритів.
- Арендне житло — універсальний варіант, що підходить багатьом інтер'єрам.
- Стіл для гостей — легко збільшується за потреби.
Правила догляду
Щоб зберегти його красу та чудовий стан, рекомендується дотримуватися кількох простих правил догляду. Регулярно очищайте стіл-книжку від пилу та бруду за допомогою м'якої вологої ганчірки або губки. Уникайте використання абразивних очисних засобів, щоб не пошкодити поверхню. Також варто уникати прямого потрапляння сонячних променів і вологості, щоб зберегти його колір і структуру впродовж тривалого часу. Виріб треба зберігати й експлуатувати в критий, сухих, вентильованих і опалюваних приміщеннях, за температури не нижче ніж +2 °C, з відносною вологістю повітря від 45 до 70%.
Купити розкладний стіл трансформер можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні! Також у каталозі Ви знайдете широкий асортимент столів, стільців, обідніх комплектів і куточків , щоб створити обідній простір для вашого дому, кафе, бару або виїзних заходів.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamma Style |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір каркасу | Білий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 26 кг |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1575 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | ДСП |
| Стільниця | ДСП |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
- Ціна: 2 994 ₴





