Кухонний розкладний стіл-книжка Модерн Плюс Дуб крафт білий 1200х900х730 мм з чорними металевими опорами Gamma Style

3 138 ₴
- Готово до відправки
- Код: Модерн Плюс
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Стіл трансформер для маленької кухні Модерн Плюс — практичне та стильне рішення для сучасної кухні, їдальні або невеликої вітальні. Модель виготовлена з якісних матеріалів. Стіл обладнаний зручним механізмом розкладання типу «стіл-книжка», завдяки якому розмір стільниці збільшується з 900×600 мм до 1200×900 мм. Це дає змогу комфортно використовувати стіл як для щоденних прийомів їжі, так і для зустрічей із гостями. Міцні металеві опори чорного кольору з горизонтальними рукавичками забезпечують високу стійкість і надійність конструкції. За потреби опори легко викручуються, що спрощує зберігання й економить простір. Стільниця виготовлена з ДСП завтовшки 18 мм зі зносостійкою пластиковою крайкою 0,5 мм — стіл стійкий до навантажень і простий у догляді. Для столів із цим механізмом допустимі невеликі проміжки та перепади до 1-2 мм, що є конструктивною нормою. Купити розкладний стіл-книжку ви можете в нашому магазині задавши на сайті або зв'язавшись із нашим менеджером зручним способом.
Білий стіл-трансформер Модерн Плюс для кухні, вітальні
Характеристики: 
Колір: Білий
Матеріал: ДСП 18мм
Крайка: пластик 0,5 мм
Опори: 710х60 мм (хром)
Габаритні розміри столу:
Розміри в складеному вигляді (ШxГxВ): 900*600*730 мм
Розміри в розкладеному вигляді (ШxГxВ): 1200*900*730 мм
Відвантаження:
1 місце — вага: 21 кг
Габарити: 93*63*16 см
Меблі доставляються в розібраному вигляді. У комплекті фурнітура для збирання та схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Хочемо звернути Вашу увагу на те, що всі столи, які мають систему розкладання типу «стіл-книжка», можуть містити: невеликий люфт у місцях стикування стільниць, перепади між стільницею 1-2 мм, а також проміжки між стільницею 1-2 мм. Це є нормою й конструктивною особливістю столів, саме з таким механізмом розкладання.
Модель столу доступна в таких кольорах: Дуб крафт білий, дуб Аппалачі, Фаєрвуд і Сіра Лава. Вартість уточнюйте в нашого менеджера. За додаткову плату можна виготовляти з матеріалу іншого кольору та інших розмірів, розробка індивідуального проєкту. Під час виготовлення елементів меблів інших розмірів або з іншого кольорового матеріалу ціна та терміни постачання можуть бути збільшені.

Переваги стола-трансформера:
- Економія простору — компактний розмір у складеному вигляді
- Розкладна конструкція — збільшується до 1200 мм
- Міцна ламінована ДСП 18 мм — стійка до навантажень
- Знімні опори — зручно зберігати й заощаджувати простір
- Легкий і мобільний зручно переміщати
Сфера застосування:
- Маленька кухня у квартирі або будинку — замінює звичайний стіл і комод.
- Смарт-квартира та студія — функціональні меблі без зайвих габаритів.
- Кухня-столова — у складеному вигляді компактний, у розкладеному — великий стіл.
- Арендні квартири — універсальне рішення, яке підходить усім орендарами.
- Стіл для гостей або свят — швидко розкладається за потреби.
Правила догляду
Щоб зберегти його красу та чудовий стан, рекомендується дотримуватися кількох простих правил догляду. Регулярно очищайте стіл-книжку від пилу та бруду за допомогою м'якої вологої ганчірки або губки. Уникайте використання абразивних очисних засобів, щоб не пошкодити поверхню. Також варто уникати прямого потрапляння сонячних променів і вологості, щоб зберегти його колір і структуру впродовж тривалого часу. Виріб треба зберігати й експлуатувати в критий, сухих, вентильованих і опалюваних приміщеннях, за температури не нижче ніж +2 °C, з відносною вологістю повітря від 45 до 70%.
Купити розкладний стіл трансформер можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні! Також у каталозі Ви знайдете широкий асортимент столів, стільців, обідніх комплектів і куточків , щоб створити обідній простір для вашого дому, кафе, бару або виїзних заходів.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamma Style |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Крафт Білий |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Стіл книжка |
| Тип кухонного столу | стіл-трансформер, розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 730 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Вага | 21 кг |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП |
| Каркас, ніжки | метал |
- Ціна: 3 138 ₴




