Комп'ютерне крісло Концепт оббивка Сітка Чорна хрестовина пластиковий механізм Synchro Richman
-7%
8 973 ₴
8 344,89 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADD0003216
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Крісло офісне сіткове Баланс Про Пластик Richman
Крісло офісне сіткове Концепт - стильне офісне крісло, що поєднує оригінальний дизайн і сучасні технології. Завдяки таким своїм якостям, як ергономічність, повітропроникність і практичність, це крісло чудово підійде тим, хто довгі години проводить на своєму робочому місці.
Характеристики крісла Richman Концепт у комплектації Пластик:
Модель: Концепт
Комплектація виробу: Концепт Пластик
Механізм гойдання: Синхромеханізм
Фіксація нахилу спинки: У 2 положеннях
Кут нахилу спинки: Збільшений, до 135 градусів
Матеріал оббивки: Тканина + сітка
Колір оббивки: Чорний
Підголівник: Регульований за висотою та кутом нахилу
Підлокітники: 1D з м'якими накладками
Хрестовина: Пластикова
Ролики: Поліамід
Гарантійний термін: 18 місяців
Габаритні розміри крісла Richman Концепт у комплектації Пластик:
Висота виробу в нижньому положенні: 1090 мм
Висота виробу у верхньому положенні (підняте сидіння — підголівник): 1165 - 1255 мм
Висота сидіння в нижньому положенні: 440 мм
Висота сидіння у верхньому положенні: 510 мм
Висота спинки: 590 мм
Висота від підлоги до підлокітників: 617 - 692 мм
Висота підлокітників: 280 – 355 мм
Довжина підлокітників: 255мм
Відстань між підлокітниками: 505 мм
Ширина сидіння: 500 мм
Глибина сидіння: 420 мм
Ширина виробу: 675 мм
Глибина виробу: 670 мм
Ширина підголівника: 360 мм
Висота підголівника: 180 мм
Клас газліфта: 3
Діаметр хрестовини: 640 мм
Переваги крісла Richman Концепт (комплектація Пластик):
- Ергономічний комфорт: Синхромеханізм, збільшений кут нахилу спинки (до 135 градусів) і регульований підголівник забезпечують ідеальну підтримку тіла під час роботи або відпочинку.
- Якісна оббивка: Матеріал із тканини та сітки сприяє вентиляції, зберігаючи комфорт навіть у разі тривалого використання.
- Міцність і надійність: Пластикова хрестовина та поліамідні ролики гарантують довговічність і стійкість конструкції.
- Регульованість: Можливість настроювання висоти підголівника, кута нахилу та підлокітників робить крісло зручним для користувачів із різними уподобаннями.
- Стильний дизайнЧорний колір оббивки та лаконічний зовнішній вигляд чудово впишуться в сучасний інтер'єр.
Застосування:
- Офісні простори: Ідеально підходить для робочих кабінетів і переговорних кімнат, забезпечуючи комфортні умови для продуктивної роботи.
- Домашній офіс: Чудовий вибір для створення затишного робочого простору будинку.
- Зони відпочинку: Збільшений кут нахилу спинки дає змогу використовувати крісло для розслаблення та коротких перерв.
- Навчальні зони: Прекрасне рішення для студентів, що забезпечує зручність під час тривалих занять.
- Громадські простори: Підходить для конференц-залів і коворкінгів, де важливий стиль і функціональність.
Крісло Richman Концепт — це поєднання ергономіки, надійності й естетики, що створює комфортний робочий простір і розслабляє простір!
Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити продукцію в нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 67.5 см |
| Глибина крісла | 67 см |
| Висота з урахуванням спинки | 109 см |
| Висота посадкової частини крісла | 44 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 51 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 42 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип механізму | Synchro-Tilt |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 8 344,89 ₴










