Комп'ютерно-письмовий складаний стіл для роботи в стилі лофт Spire Дуб сонома для дітей і дорослих Knap Knap

1 870 ₴
- Готово до відправки
- Код: S201001003
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Стіл трансформер для роботи та навчання Spire — універсальний помічник, що ідеально підходить для будь-якого інтер'єру. Компактний, практичний і стильний, він стане справжньою знахідкою для тих, хто цінує зручність і ергономічність.Простий процес складання й розкладання істотно мінімізує площу використання. Завдяки компактним розмірам столу в складеному вигляді, його можна зберігати практично в будь-якому місці вашого будинку. Висота столу стандартних розмірів. Стільниця з міцного ДСП, ніжки з металевого каркаса з регулюванням по висоті. Можна встановити цей варіант смарт-мебелі в спальню, вітальню, передпокій, на кухню, в офіс та будь-яке інше приміщення. Щоб скористатися відзначеними плюсами моделі стола-трансформера Spire і насолодитися її функціональністю, вам залишається лише зробити замовлення потрібного колірного варіанту та обговорити деталі з менеджером. Виріб постачається в зібраному вигляді.
Розкладний стіл для навчання, роботи за ноутбуком Spire у кольорі Дуб Сонома
Характеристики:
Колір: Дуб Сонома
Матеріал стільниці: ЛДСП (16 мм).
Крайка стільниць: ПВХ 2 мм
Матеріал опор (ніг): метал
Розміри в розкладеному вигляді (ШхГхВ, мм): 900х570х750
Розміри в складеному вигляді (ШхГхВ, мм): 900х90х750
Кількість варіантів трансформації: 2
Вага: 9,9 кг
Висота, мм: 750
Довжина, мм: 900
Глибина в розкладеному вигляді, мм: 570
Глибина в складеному вигляді, мм: 90
Вага брутто, кг: 11
Об'єм, м3: 0,070
Кількість упаковок: 1
Розміри паковань (габарити й об'ємна вага):
Паковання 1: 920*760*100, 17,48 кг
На нашому сайті доступна колекція розкладних столів Spire представлена в таких кольорах ЛДСП: Білий, Дуб сонома, Дуб крафт білий, Дуб крафт золотий, Венге, Ательє світлий, Антрацит.

Сфера використання розкладного столу Spire:
- Кухня: використовуйте в якості додаткової поверхні для роботи або як невеликий обідній або фуршетний стіл.
- Вітальня: як журнальний столик або робоче місце для фрилансерів і студентів.
- Спальня: як підставку під домашні рослини або місце для роботи за ноутбуком, навчання та виконання завдань.
- Балкон: як стіл для сніданку на відкритому повітрі або для творчості.
- Кабінет: як компактний стіл або як додаткова полиця для книг і документів.
- В офісі: ідеальний для облаштування робочих місць працівників завдяки своїй компактності й універсальності.

Переваги столу Spire:
- Компактність: — ідеальний варіант для невеликих квартир, студій і гуртожитків.
- Мобільність: невелика вага дає змогу дуже просто переносити стіл з одного приміщення в інше.
- Довговічність: слугуватиме вам довгі роки, зберігши привабливий зовнішній вигляд.
- Екологічність: виготовлений із безпечних для здоров'я матеріалів.
Правила догляду
Стіл виготовлений із високотехнологічних матеріалів, які невибагливі в догляді, навіть попри світлий колір, стіл можна мити за допомогою звичайних мийних засобів і протирати м'якою тканиною.
Купити універсальний розкладний стіл ви можете в нашому магазині. А також у нас представлений широкий асортимент: комп'ютерних и ігрових кресел, ігрових и комп'ютерно-пісмінних столів, різних надставок для зберігання різних дрібниць.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knap Knap |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Наявність надбудови | Ні |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 9.9 кг |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 570 мм |
| Довжина стільниці | 900 мм |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 90 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Розкладний стіл | Так |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
- Ціна: 1 870 ₴





