Стіл-трансформер білий розкладний з підйомною стільницею Dragonfly для гостей та банкету Knap Knap

6 930 ₴
- Готово до відправки
- Код: S201002101
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Стіл-трансформер Dragonfly — це багатофункціональний регульований за висотою розкладний стіл, що вирізняється неперевершеною мобільністю. Завдяки інноваційній системі фіксації ви можете налаштувати висоту столу в діапазоні від тридцять до сімдесяти шести сантиметрів, що є великою перевагою, порівнюючи з іншими моделями, що пропонують тільки два фіксовані рівні. Після розкладання стільниця подвоює свою площу, що дає змогу використовувати стіл як обідній, журнальний, письмовий або робочий.
Розсувний механізм з амортизатором гарантує просту й безпечну трансформацію, з якою здатна впоратися навіть дитина. Майже невагома конструкція (тільки 20 кг) і спеціальні гумові коліщатка гарантують прекрасну мобільність столу, а також захищають підлогу від пошкоджень, незалежно від того, з якого матеріалу підлога виготовлена.
Біла стільниця та чорний металевий каркас надають столу сучасного вигляду та легкості. Ця комбінація відтінків прекрасно поєднується з різними стилями інтер'єру, надаючи йому свіжості й елегантності.
Стіл трансформер із регулюванням за висотою Dragonfly Білий
Характеристики:
Колір: Білий
Матеріал стільниці: ламіноване ДСП (16 мм).
Матеріал каркаса: метал
Крайка стільниці: ПВХ 2 мм
Розміри в розкладеному вигляді (ВхШхГ, мм): 760х1200х900
Розміри в складеному вигляді (ВхШхГ, мм): 300х900х600
Кількість варіантів трансформації: 4
Вага: 20 кг
Висота в розкладеному вигляді, мм: 760
Висота в складеному вигляді, мм: 50
Довжина в розкладеному вигляді, мм: 1200
Довжина в складеному вигляді, мм: 900
Глибина в розкладеному вигляді, мм: 900
Глибина в складеному вигляді, мм: 600
Вага брутто, кг: 22
Об'єм, м3: 0,104
Кількість упаковок: 1
Розміри паковань (габарити й об'ємна вага):
Паковання 1: 1050*600*165, 25,99 кг

На нашому сайті ви знайдете стильні та функціональні столи-трансформери Dragonflyдоступні в декількох колірних рішеннях, які підійдуть для інтер'єрів будь-якого стилю.
Варіанти розкладання стола-трансформера Dragonfly

Переваги розкладного столу трансформера:
- Зносостійкість:рівковий металевий каркас і стільниця з ЛДСП стійкі до механічних пошкоджень, вологи та перепадів температури, гарантуючи довгий термін експлуатації без втрати зовнішнього вигляду.
- Простота використання: зістема трансформації та регулювання висоти дає змогу за лічені секунди змінити функціонал столу, впоратися з цим зможе навіть дитина.
- Мобільність: легка конструкція та гумові коліщатка забезпечують зручність переміщення, захищаючи підлогові покриття, як-от паркет, ламінат або лінолеум.
- Адаптивність: регульована висота дає змогу використовувати стіл як журнальний, обідній або письмовий. Він підійде для дорослих, дітей і стане ідеальним доповненням до будь-якого приміщення.
Діапазон регулювання висоти стільниці до 46 см робить модель Dragonfly незамінною для найрізноманітніших завдань:
- Обідній стіл на кухні.
- Журнальний столик для вітальні.
- Робочий стіл у кабінеті або ігровий для дітей.
- Стіл для гостей з індивідуальним настроюванням під зручну висоту.
- Унікальна можливість підлаштувати висоту столу під диван, ліжко або крісло робить модель ідеальною для забезпечення правильної постави, особливо в дітей, які займаються за столом.
Правила догляду
За меблями з ЛДСП потрібен певний догляд, тому рекомендується під час прибирання не використовувати поліролі та інші засоби, якщо на них немає позначки для ЛДСП, найкращим варіантом буде простий мильний розчин і суха ганчірка наприкінці прибирання. Регулярно перевіряйте механізми трансформації та металеві елементи на наявність забруднень. За потреби змащуйте шарніри та напрямні спеціальними засобами. Встановлюйте стіл далеко від джерел високої температури та прямих сонячних променів.
Купити стіл трансформер для гостей у кухню, вітальню ви можете у нашому інтернет-магазині з доставкою в Україні! Також у каталозі Ви знайдете широкий асортимент столів, стільців, кухонних куточків, обідніх комплектів, щоб створити обідній простір для вашого дому, кафе, бару або виїзних заходів.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knap Knap |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Так |
| Тип кухонного столу | стіл-трансформер |
| Форма столу | Прямокутний |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 300 |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Вага | 20 |
| Висота столу | 300 мм |
| Ширина столу | 600 |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Так |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
- Ціна: 6 930 ₴









