Білий пляжний пластиковий столик до шезлонгу для відпочинку біля басейну, садовий кавовий столик Aleana

553 ₴
Мінімальне замовлення — 15 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 240426011
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Білий пластиковий столик для шезлонга – виготовлений із міцного поліпропілену, цей матеріал має високу зносостійкість, забезпечуючи надійну експлуатацію в будь-яких погодних умовах. Поліпропілен стійкий до сонячного випромінювання, перепадів температур, дощу та інших опадів, що запобігає блякненню й пошкодженню. У разі незначних ударів столик не ламається і витримує навантаження до 80 кг. Гладка поверхня столу легко очищається, що спрощує догляд. Розумна конструкція дає змогу складати столики один на одного, що зручно для транспортування і зберігання: увігнуті кути та ніжки забезпечують компактність. Столик повністю виготовлений із пластику, без металевих деталей, що збільшує його термін експлуатації та захищає від іржі та гниття. Завдяки стійкості поліпропілену до ультрафіолетових променів столик не вицвітає на сонці та довго зберігає свій первісний вигляд.
Вуличний пластиковий столик для відпочинку біля басейну до шезлонгу, літній стіл для саду пікніка, природи
Характеристики:
Колір: Білий
Матеріал виробу: Пластик
Висота виробу: 350 мм
Ширина виробу: 470 мм
Глибина виробу: 470 мм
Максимальне навантаження на виріб: 80 кг
Вага виробу: 1,48 кг
Використання столика для шезлонга:
- Біля басейну: столик чудово підходить для розміщення напоїв, закусок, книг або інших предметів поруч із шезлонгом біля басейну. Завдяки стійкості до води та сонячних променів, він ідеально справляється з функціями вуличних меблів.
- На пляжі: легкий і зручний у транспортуванні, цей столик стане незамінним аксесуаром для комфортного відпочинку на пляжі. Стійкість до піску, солоної води та сонячного світла робить його довговічним.
- У саду або на терасівикористовуйте столик як частину садового комплекту меблів. Він ідеально підійде для легких перекусів, читання або просто для відпочинку на свіжому повітрі.
- У літньому кафе чи барі: столик можна використовувати в комерційних закладах, як-от літні кафе або бари, де важлива стійкість меблів до постійних навантажень і погодних умов.
- На пікніку: легкість конструкції дає змогу брати столик із собою на природу. Він стане зручною поверхнею для їжі та напоїв на пікніку.
- Для заходів на свіжому повітрістолик підходить для організації майстер-класів для дітей або інших заходів на вулиці, забезпечуючи зручність і естетичний вигляд.
Купити вуличний пластиковий столик для шезлонга українського виробництва ви можете у нашому інтернет-магазині з доставкою в Україні.
У каталозі нашого інтернет-магазину Ви можете купити різноманітні садові меблі, столи, стільці, садові гойдалки, шезлонги та також комплекти меблів.
Виробник може вносити незначні зміни у зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Виробник | Aleana |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 1.48 кг |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 350 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 470 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 470 мм |
- Ціна: 553 ₴
- Мінімальне замовлення: 15 шт.

