Стіл обідній круглий розсувний дерев'яний темний горіх Дукат у класичному стилі для кухні Мікс Меблі
-8%
6 851 ₴
6 302,92 ₴
- В наявності
- Код: А0046600
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Круглий дерев'яний стіл розсувний Дукат із вкладкою метелик — це ідеальне поєднання елегантності та функціональності, який стане центральним елементом у вашій кухні або вітальні. Виготовлений із високоякісних матеріалів, він пропонує довговічність і стильний дизайн. Розсувна конструкція дає змогу легко та швидко збільшувати розміри столу, що робить його зручним для різних ситуацій, від повсякденних обідів до приймання гостей. Стільниця з МДФ із покриттям штучним шпоном стійка до пошкоджень і проста в догляді. Каркас із натурального дерева забезпечує екологічну чистоту та безпеку використання. Підходить для кухні, вітальні або їдальні, створюючи затишну та стильну атмосферу в будинку.
Кухонний розкладний дерев'яний стіл Дукат у кольорі темний горіх
Характеристики:
Колекція: Ультра
Модель: Дукат
Колір стільниці: Темний горіх
Діаметр стільниці: 930 мм
Довжина стільниці в розкладеному вигляді: 1180 мм
Ширина стільниці: 930 мм
Висота виробу: 740 мм
Вага виробу, кг: 20
Матеріал стільниці: МДФ зі штучним шпоном
Матеріал каркаса: масив ясена

Правила догляду:
Протирайте стіл м'якою сухою або злегка вологою тканиною для видалення пилу та забруднень. Уникайте використання жорстких щіток та абразивних матеріалів. Періодично обробляйте дерев'яні частини стола спеціальними засобами для догляду за деревом, які живлять і захищають поверхню.
Купити стіл розкладний дерев'яний для кухні, вітальні ви можете у нашому інтернет-магазині з доставкою в Україні! Також у каталозі Ви знайдете широкий асортимент столів, стільців, кухонних куточків, обідніх комплектів, щоб створити обідній простір для вашого дому, кафе, бару або виїзних заходів.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Горіх темний |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Колір каркасу | Темный орех |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Форма столу | Круглий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 27 кг |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 930 мм |
| Діаметр | 930 мм |
| Ширина столу | 930 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Стільниця | МДФ |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
- Ціна: 6 302,92 ₴




