Двоярусне ліжко для дітей Тоскана 80х190 з масиву сосни колір горіх із драбиною Мікс Меблі

Якісне дитяче двоярусне ліжко Тоскана колір горіхів — ідеальне рішення для дитячої кімнати. Ця двоярусна ліжко виготовлене з натурального екологічно чистого масиву сосни, що гарантує її міцність і довговічність. Дитяче підліткове ліжко має ортопедичні ламелі, які забезпечують правильну підтримку та вентиляцію матраца, сприяючи здоровому сну. Ліжко обладнане задньою стінкою. Міцна та зручна сходи забезпечує легкий і безпечний доступ до верхнього ярусу. Теплий відтінок горіха надає кімнаті затишок і стиль, гармонійно вписуючись у будь-який інтер'єр. Декоративні елементи як місяці та зірки створюють атмосферу чарівництва та затишку. Вона витримує активні ігри дітей і слугує довгі роки без втрати зовнішнього вигляду та функціональності.
Компактне двоярусне ліжко темно-коричневого кольору Тоскана горіх для дітей і підлітків
Характеристики:
Колекція: Артеміда
Цвет: горіх
Матеріал: масив сосни, МДФ филенка
Розмір спального місця: 80х190 см
Висота ліжка: 188 см
Основа спального місця: дерев'яні ортопедичні ламелі
Максимальне навантаження на 1-но спальне місце: 90 кг
Матрац до комплекту не входить.
Передній захисний бортик і шухляди до комплекту не входять
Переваги дитячого односпального ліжка:
- Універсальність: підходить як для дітей молодшого віку, так і для підлітків, завдяки своїм універсальним розмірам і дизайну.
- Удобная лестница: надійна та безпечна конструкція драбини забезпечує легкий підйом на верхній ярус.
- Комфорт: ліжко забезпечить вашим малюкам здоровий і міцний сон завдяки ортопедичним ламелям.
- Компактний дизайн: двоярусна конструкція дає змогу заощадити місце, що особливо важливо для невеликих приміщень.
- Якість: виготовлена з якісних матеріалів (масив сосни, МДФ) із застосуванням сучасних технологій, вирізняється міцністю, довговічністю й безпекою.
- Практичність: ліжко легко чистити й доглядати, зберігаючи його первісний вигляд.

Купити дитяче ліжко для двох дітей Тоскана ви можете нашому інтернет-магазині для створення затишної атмосфери в дитячій кімнаті. У нас також представлений широкий вибір якісних матраців із відомих марок и аксесуарів для сну для вашої дитини. Наші менеджери завжди готові допомогти вам із вибором і відповісти на всі питання.
У зв'язку з постійною модернізацією технологічних процесів і вдосконалення продукції компанії, підприємство залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів без попереднього повідомлення покупців. А також допускаються розбіжності в габаритних розмірах висот матеріалів +/- 1,5 см. Зовнішній вигляд виробів може відрізнятися від представлених на світлинах. Дуже вдячна за розуміння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дно ліжечка | Ортопедичні ламелі |
| Колір | Горіх |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 90 кг |
| Матеріал виготовлення каркаса | МДФ, натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення фасаду | натуральне дерево |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Підстава спального місця | Ортопедичні ламелі |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Захисний бортик | Ні |
| Матрац | Ні |
| Ніша для білизни | 0 шт. |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Глибина дитячого ліжка | 88 см |
| Довжина дитячого ліжка | 198 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 188 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
- Ціна: 17 901 ₴




