Двоярусне дитяче ліжко Тоскана 90х200 біле дерев'яне з ламелями та сходами для дітей Мікс Меблі
-9%
20 397 ₴
18 561,27 ₴
- В наявності
- Код: А0055198
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Ліжко для двох дітей Тоскана — ідеальне рішення для дитячої кімнати. Ця двоярусна ліжко виготовлене з натурального екологічно чистого масиву сосни, що гарантує її міцність і довговічність. Дитяче підліткове ліжко має ортопедичні ламелі, які забезпечують правильну підтримку та вентиляцію матраца, сприяючи здоровому сну. Ліжко обладнане задньою стінкою. Білий колір додає свіжості та легкості до інтер'єру, роблячи кімнату вашої дитини світлою та затишною. Декоративні елементи як місяці та зірки створюють атмосферу чарівництва та затишку. Вона витримує активні ігри дітей і слугує довгі роки без втрати зовнішнього вигляду та функціональності.
Біле сучасне двоярусне ліжко Тоскана для дітей і підлітків
Характеристики:
Колекція: Артеміда
Цвет: білий
Матеріал: масив сосни, МДФ филенка
Розмір спального місця: 90х200 см
Висота ліжка: 188 см
Основа спального місця: дерев'яні ортопедичні ламелі
Максимальне навантаження на 1-но спальне місце: 90 кг
Матрац до комплекту не входить.
Передній захисний бортик і шухляди до комплекту не входять
Переваги дитячого односпального ліжка:
- Універсальність: підходить як для дітей молодшого віку, так і для підлітків, завдяки своїм універсальним розмірам і дизайну.
- Удобная лестница: надійна та безпечна конструкція драбини забезпечує легкий підйом на верхній ярус.
- Комфорт: ліжко забезпечить вашим малюкам здоровий і міцний сон завдяки ортопедичним ламелям.
- Компактний дизайн: двоярусна конструкція дає змогу заощадити місце, що особливо важливо для невеликих приміщень.
- Якість: виготовлена з якісних матеріалів (масив сосни, МДФ) із застосуванням сучасних технологій, вирізняється міцністю, довговічністю й безпекою.
- Практичність: ліжко легко чистити й доглядати, зберігаючи його первісний вигляд.

Купити дитяче двоповерхове ліжко Тоскана ви можете нашому інтернет-магазині для створення затишної атмосфери в дитячій кімнаті. У нас також представлений широкий вибір якісних матраців відомих марок, аксесуарів для сну для вашої дитини. Наші менеджери завжди готові допомогти вам із вибором і відповісти на всі питання.
У зв'язку з постійною модернізацією технологічних процесів і вдосконалення продукції компанії, підприємство залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів без попереднього повідомлення покупців. А також допускаються розбіжності в габаритних розмірах висот матеріалів +/- 1,5 см. Зовнішній вигляд виробів може відрізнятися від представлених на світлинах. Дуже вдячна за розуміння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дно ліжечка | Ортопедичні ламелі |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 120 кг |
| Матеріал виготовлення каркаса | МДФ, натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення фасаду | натуральне дерево |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Підстава спального місця | Ортопедичні ламелі |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Захисний бортик | Ні |
| Матрац | Ні |
| Ніша для білизни | 0 шт. |
| Сходинки | Так |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Глибина дитячого ліжка | 98 см |
| Довжина дитячого ліжка | 208 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 188 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
- Ціна: 18 561,27 ₴



