Дитяче двоярусне ліжко Тоскана біле 80х190 з драбиною й ортопедичними ламелями Мікс Меблі

Ліжко для двох дітей Тоскана — ідеальне рішення для дитячої кімнати. Ця двоярусна ліжко виготовлене з натурального екологічно чистого масиву сосни, що гарантує її міцність і довговічність. Дитяче підліткове ліжко має ортопедичні ламелі, які забезпечують правильну підтримку та вентиляцію матраца, сприяючи здоровому сну. Ліжко обладнане задньою стінкою. Міцна та зручна сходи забезпечує легкий і безпечний доступ до верхнього ярусу. Білий колір додає свіжості та легкості до інтер'єру, роблячи кімнату вашої дитини світлою та затишною. Декоративні елементи як місяці та зірки створюють атмосферу чарівництва та затишку. Вона витримує активні ігри дітей і слугує довгі роки без втрати зовнішнього вигляду та функціональності.
Біле сучасне двоярусне ліжко Тоскана для дітей і підлітків
Характеристики:
Колекція: Артеміда
Цвет: білий
Матеріал: масив сосни, МДФ филенка
Розмір спального місця: 80х190 см
Висота ліжка: 188 см
Основа спального місця: дерев'яні ортопедичні ламелі
Максимальне навантаження на 1-но спальне місце: 120 кг
Матрац до комплекту не входить.
Передній захисний бортик і шухляди до комплекту не входять
Переваги дитячого односпального ліжка:
- Універсальність: підходить як для дітей молодшого віку, так і для підлітків, завдяки своїм універсальним розмірам і дизайну.
- Удобная лестница: надійна та безпечна конструкція драбини забезпечує легкий підйом на верхній ярус.
- Комфорт: ліжко забезпечить вашим малюкам здоровий і міцний сон завдяки ортопедичним ламелям.
- Компактний дизайн: двоярусна конструкція дає змогу заощадити місце, що особливо важливо для невеликих приміщень.
- Якість: виготовлена з якісних матеріалів (масив сосни, МДФ) із застосуванням сучасних технологій, вирізняється міцністю, довговічністю й безпекою.
- Практичність: ліжко легко чистити й доглядати, зберігаючи його первісний вигляд.

Купити дитяче двоярусне ліжко Тоскана ви можете нашому інтернет-магазині для створення затишної атмосфери в дитячій кімнаті. У нас також представлений широкий вибір якісних матраців відомих марок, аксесуарів для сну для вашої дитини. Наші менеджери завжди готові допомогти вам із вибором і відповісти на всі питання.
У зв'язку з постійною модернізацією технологічних процесів і вдосконалення продукції компанії, підприємство залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів без попереднього повідомлення покупців. А також допускаються розбіжності в габаритних розмірах висот матеріалів +/- 1,5 см. Зовнішній вигляд виробів може відрізнятися від представлених на світлинах. Дуже вдячна за розуміння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дно ліжечка | Ортопедичні ламелі |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 120 кг |
| Матеріал виготовлення каркаса | МДФ, натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення фасаду | натуральне дерево |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Підстава спального місця | Ортопедичні ламелі |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Захисний бортик | Ні |
| Матрац | Ні |
| Ніша для білизни | 0 шт. |
| Сходинки | Так |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Загальна висота дитячого ліжка | 188 см |
- Ціна: 19 682 ₴



