Невеликий кухонний дерев'яний низький табурет Модрен із квадратним білим натуральним сидінням Мікс Меблі
-6%
1 261 ₴
1 185,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0054741
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Кухонний табурет невеликий дерев'яний низький з квадратним сидінням Модерн Білий для дому, кафе
Кухонний табурет покликаний додати стиль і комфорт до вашого будинку. Квадратна форма и низький профіль цього табурета створюють неповторний дизайн, який привнесе особливий шарм і затишок. Сидіння і ніжки табурета виготовлене з якісного масиву дерева вільхи. Білий відтінок надає табурету вишуканості та розкоші, що підкреслить ексклюзивність вашого дому або закладу. Табурет можна легко переміщати кімнатою завдяки його невеликим розмірам і легкій вазі. Він може використовуватися як додаткове сидіння для гостей або для розміщення на ньому дрібних предметів.
Табурет має такі переваги:
- Міцність і довговічність: Табурет виготовлений із масиву вільхи, що робить його міцним і довговічним.
- Зручність: Табурет має квадратну форму та розміри 300x300x450 мм, що дає змогу комфортно сидіти за столом.
- Універсальність: Табурет доступний у кількох кольорах, що дає змогу вибрати ту модель, яка відповідатиме вашому інтер'єру.
Характеристики: 
Модель: Табурет Модерн
Колекція: Колібрі
Колір сидіння: Білий
Колір ніжок: Білий
Матеріал сидіння: МДФ фарбований
Матеріал ніжок: масив вільхи
Висота виробу 450 мм
Ширина виробу: 300 мм
Глибина виробу 300 мм
Вага виробу: 4,5 кг
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг

На фото табурети Модерн і стіл Модерн
Правила догляду
Пил і бруд регулярно видаляйте за допомогою м'якої вологої ганчірки або м'якої щітки. Не використовуйте абразивні та хімічні засоби, які можуть пошкодити поверхню сидіння й ніжок. Для збереження краси та блиску дерев'яних ніжок можна періодично обробляти меблевим воском або олією для дерева.
Купіть наш табурет прямо зараз і насолоджуйтеся його вишуканим дизайном і високою якістю. Відкрийте для себе нові можливості для приємного відпочинку та приємних моментів у вашому домі разом із нами!
Зверніть увагу!!!
У зв'язку з постійною модернізацією технологічних процесів і вдосконалення продукції компанії, підприємство залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів без попереднього повідомлення покупців. А також допускаються розбіжності в габаритних розмірах висот матеріалів +/- 1,5 см. Зовнішній вигляд виробів може відрізнятися від представлених на світлинах. Дуже вдячна за розуміння.
У нашому магазині ви можете купити столи обідні для створення затишних обідніх зон і чудових моментів сімейної або романтичної вечері.
Чи не змогли додзвонитися? Залиште свій номер ми Вам передзвоним. Ви можете зробити замовлення через сайт або зателефонувати на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо товар на всій території України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір оббивки | Білий |
| Особливості | Тверде сидіння |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип меблів | табурет |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Глибина табуретки | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | Масив дерева |
| Основний оббивний матеріал | без оббивки |
| Сидіння | Масив дерева |
- Ціна: 1 185,34 ₴




