Пуф металевий із м'яким сидінням у стилі Лофт для передпокоїх Менора завдовжки 765 мм Тенеро
-7%
від 6 049 ₴
від 5 625,57 ₴
- Під замовлення
- Код: 1859376002
Відправка з 02 травня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Пуф Менора Тенеро (колекція меблі для передпокою Менора)
Тепер для українських покупців доступна прекрасна меблі для передпокою створена нашими українськими майстрами, що йдуть у ногу з тенденціями меблевої моди.
Зустрічайте! Новинка від української меблевої фабрики Пуф Менора
У цих меблях особисто мені подобається все, від задуму до виконання. Не традиційний погляд на меблі для передпокою, легкість конструкції, вдалий дизайн передпокою, мобільність і модульність конструкції — якраз те, що потрібно, якщо у вас маленька передпокою, потрібна меблі для офісу недорого, але дуже якісно. Зручна банкетка з м'яким сидінням і полицею для взуття, це наповнить вашу передпокій атмосферою сучасної аристократичності та витонченості.
Меблі для передпокою Менора можна придбати як у комплекті, так і окремо.
Кожен елемент в довільній кількості можна купити окремо. Фото передпокою за елементами дивіться на сайті, ціни уточнюйте, оскільки є залежність цін від обраного кольору.



Виберіть колір фарбування металу:

Виберіть колір шкірозамінника:

Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити продукцію у нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 765 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: від 5 625,57 ₴








