Шафа пенал офісна з полицями LT-450-1900 каркас антрацит Loft Design Дуб Палена
-10%
7 590 ₴
6 831 ₴
- В наявності
- Код: LT-450-1900 каркас Антрац
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Шафа пенал офісна з полицями закрита LT-450-1900 Loft Design
Шафа в стилі Loft має мінімалістичний зовнішній вигляд. У цій моделі застосовуються надійні матеріали та кріплення, а міцні металеві ніжки дають змогу легко витримати всі необхідні навантаження й забезпечать стійкість конструкції. Відмітною рисою шафи є лаконічний зовнішній вигляд і функціональність, тому він легко стане частиною будь-якого інтер'єру.

Характеристики Шафа офісний LT-450-1900 антрацит:
Країна-виробник товару: Україна
Матеріал корпусу: ДСП + метал
Матеріал фасаду: ДСП
Ширина, см: 45
Висота, см: 190
Глибина, см: 42
Особливості: Металеві регульовані опори
Палітра ДСП:
Опис офісної шафи LT-450-1900 антрацит
LT-450-1900 антрацит — це класична офісна однодверна шафа або пенал із полицями всередині. Однак, він має деякі відмінні особливості, які виділяють його серед аналогів. Це металеві опори, які надають зовні легкість і незвичність, а також двоколірне забарвлення, яке робить акцент на гарному фасаді та водночас відводить погляд від громіздких корпусів.
Корпус шафи виготовлений із ламінованого ДСП у кольорі Антрацит. Двері та верхня кришка виготовляється в п'яти кольорах: Венге Луїзіана, Дуб Палена, Горіх мода, Дуб Борас і Німфея Альба. Металеві опори та ручки чорного кольору. Опори комплектуються регульованими ніжками, які дають змогу виставити шафу на нерівній підлозі.
Шафа чудово підійде для офісного приміщення. У ньому можна помістити документи в папках, сегрегатори, папір для принтера та інше. Глибина полиць становить 396 мм. Висота — 335 мм.
Шафа LT-450-1900 антрацит виготовляється під замовлення впродовж 2-3 тижнів. Тому варто задуматися про його купівлю заздалегідь.
Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити продукцію у нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 1900 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 420 мм |
| Колір | Дуб Палена |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Металеві регульовані опори |
| Матеріал корпусу | ДСП; метал |
- Ціна: 6 831 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальне пакування виробника




