Пуф металевий з м'яким сидінням в стилі Лофт для прихожих Шеффілд Тенеро
-7%
від 5 792 ₴
від 5 386,56 ₴
- Під замовлення
- Код: 1255956131
Відправка з 02 травня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Пуф Шеффілд Тенеро (колекція меблі для передпокою Шеффілд)
Тепер для українських покупців доступні чудові меблі для передпокою створені нашими українськими майстрами, що йдуть у ногу з тенденціями меблевої моди. Зустрічайте! Новинка від меблевої фабрики "Тенеро" Пуф Шефілд
У цих меблях особисто мені подобається все, від задуму до виконання. Нетрадиційний погляд на меблі для передпокою, легкість конструкції, вдалий дизайн передпокою, мобільність і модульність конструкції - саме те, що потрібно якщо у вас маленька передпокій, потрібні меблі для офісу недорого, але дуже якісно. Зручна банкетка з м'яким сидінням і полицею для взуття, це наповнить вашу передпокій атмосферою сучасної аристократичності та витонченості.
Меблі для передпокою Шеффілд, можна придбати як у комплекті, так і окремо.
Кожен елемент у довільній кількості можна купити окремо. Фото передпокою по елементах дивіться на сайті, ціни уточнюйте, оскільки є залежність цін від обраного кольору.



ШКІРЗАМ ФЛАЙ


Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити продукцію у нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 765 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 530 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: від 5 386,56 ₴






