Геймерське комп'ютерне крісло VR Racer Expert Master чорне ергономічне для ігор, роботи та навчання AMF
-7%
9 399 ₴
8 741,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: 545091
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Крісло ігрове для геймерів чорне VR Racer Expert Master
Крісло VR Racer Expert — це лінійка зручних ігрових крісел, які чудово підійдуть і для офісу, і дому.
У моделі продумані всі деталі, підтримка спини та попереку, зручні пластикові 2D-підлокітники з м'якими накладками, з можливістю регулювання за висотою. Передбачена регульована зручна подушка під поперек. Спинка відкидається до 135 градусів, з можливістю фіксації в будь-якому положенні, що дасть змогу вам не тільки з комфортом грати або працювати, але й за потреби гарненько відпочити та розслабитися.
Якісний пневмопатрон дає змогу плавно регулювати висоту посадки. Каркас — пофарбований метал, міцний і витримує навантаження приблизно 150 кг. Матеріал оббивки PU, який прекрасно слугуватиме довгий час і не вимагає особливого догляду. Також виділяється чорна нейлонова хрестовина з кольоровими накладками.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Модель: VR Racer Expert
Модифікація виробу: Крісло VR Racer Expert Master
Механізм гойдання: Tilt з функцією Relax до 135 градусів
Матеріал оббивки: Шкірзамінник PU
Колір оббивки: PU чорний
Підлокітники: Пластикові
Хрестовина: Пластикова
Висота виробу в нижньому положенні: 1290 мм
Висота виробу у верхньому положенні: 1370 мм
Ширина виробу: 710 мм
Глибина виробу: 690 мм
Ширина сидіння: 490 мм
Глибина сидіння: 510 мм
Висота сидіння в нижньому положенні: 490 мм
Висота сидіння у верхньому положенні: 570 мм
Висота спинки: 870 мм
Висота підлокітників від сидіння: 150-220 мм
Діаметр хрестовини: 700 мм
Ролики: Прогумовані
Додаткові опції: Регульована подушка під поперек
Додаткові опції: Регульована подушка під шию
Додаткові опції: Функція нахилу спинки Relax до 135 градусів
Максимальне навантаження на виріб: 150 кг
Вага виробу: 22 кг
Кількість виробів у пакованні: 1 шт
Кількість виробів на паллеті: 8 шт

Треба зазначити й зовнішній вигляд крісел, вони сучасні, мають неповторний дизайн і колірні варіації, що дасть змогу обладнати вашу робочу або геймерську зону в незвичайному та яскравому стилі.
Крісло VR Racer Expert Master
Оббивка — високоякісний PU, з перфорованими та карбоновими вставками.
Каркас — металевий, пофарбований.
Підлокітники — пластикові з м'якими поліуретановими накладками, регульовані за висотою (2 положення).
Хрестовина — чорна нейлонова з чорними накладками. Ролики — погумовані.
Механізми — Tilt (механізм гойдання з фіксацією в одному горизонтальному положенні), Relax (механізм дає змогу змінити та зафіксувати кут нахилу спинки в будь-якому зручному положенні, до 135'). Регульована подушка під поперек, подушка під шию.
Механізм Механізм Tilt з функцією Relax поєднує в собі механізм гойдання з фіксацією в одному горизонтальному положенні, а також регулювання спинки Relax, що дає змогу змінити та зафіксувати кут нахилу спинки в будь-якому зручному положенні, до 135 градусів.
Механізм
Механізм гойдання "Tilt" для крісел керівника дає змогу вільно розгойдуватися вперед-назад із фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по хитанню крісла можуть регулюватися, що дає змогу домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дає змогу швидко, без зайвих зусиль перевести організм із робочого стану на розслаблене та відпочило.
Водночас механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Цей механізм часто встановлюється на крісла для керівників і рідше на операторські. Зручність цього механізму в тому, що він найпоширеніший і, якщо сталося зламання, можна його безпроблемно замінити. Усі комплектуючі завжди є в продажу в спеціалізованих магазинах.
Шкірзамінник PU
Шкірзамінник PU створюється за інноваційними технологіями та складається з декількох шарів. Два нижні виготовлені з натуральної шкіри стандартної вичинки, яка зберігає свою майже нульову гігроскопічність і повітропроникність. А верхній шар — це поліуретан, який надає матеріалу чудові естетичні характеристики: шкіра фарбується в різні кольори, на неї може бути нанесене різне тиснення, що імітує фактуру натуральної шкіри різних тварин.
Водночас шкірозамінник PU набагато легший, еластичніший, різноманітніший, довговічніший та міцніший за натуральну шкіру, і, звісно, дешевший. Але за зовнішніми параметрами відрізнити його від натуральної шкіри буває досить складно, так високо схожості.
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (за температури повітря від +5 °C до +25 °C і відносної вологості повітря від 30% до 70%). Для максимально довгого збереження первинного вигляду крісел необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поруч із опалювальними приладами, позаяк через це їхній колір може тьмяніти й змінитися структура поверхні. Оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви регулярно чиститимете її пилососом.
Плями чистьте негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, яка вбирає вологу. Металевий або пластиковий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних мийних засобів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Виробник | AMF |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 22 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 129 см |
| Висота посадкової частини крісла | 49 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Глибина крісла | 69 см |
| Ширина крісла | 71 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 87 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Комплектація | |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Регулювання поперекового валика | Так |
- Ціна: 8 741,07 ₴









