Крісло операторське з механізмом гойдання на коліщатках Асистент Ring Base стілець адміністратора, касира AMF
-6%
6 399 ₴
6 015,06 ₴
- Під замовлення
- Код: 287083
Відправка з 18 травня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Крісло стілець офіс з поліуретану Асистент
Крісло AMF Асистент — це спеціальна серія крісел для обладнання медичних кабінетів, салонів, лабораторій, аптек, заводів. Важливим моментом експлуатації є умови використання в так званих чистих приміщеннях (cleanroomfacilities), з заданим вмістом пилу, вологи тощо.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Модель: Асистент
Модифікація виробу: Крісло Асистент Ring Base
Механізм гойдання: FS (FreeStyle)
Хрестовина: Пластикова
Висота виробу в нижньому положенні: 940 мм
Висота виробу у верхньому положенні: 1260 мм
Ширина виробу: 640 мм
Глибина виробу: 640 мм
Ширина сидіння: 460 мм
Глибина сидіння: 440 мм
Висота сидіння в нижньому положенні: 590 мм
Висота сидіння у верхньому положенні: 840 мм
Висота спинки: 350-410 мм
Діаметр хрестовини: 640 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Кількість виробів у пакованні: 1 шт
Кількість виробів на паллеті: 18 шт
Під час створення моделі були враховані такі потреби, як можливість простого та швидкого регулювання висоти сидіння, брак підлокітників та інших деталей, за які можуть зачепитися халат або інший одяг. Висота спинки та ступінь відхилення теж регулюються індивідуально. Хрестовина з металу має опору для ніг по всій осі.
Спинка та сидіння виготовлені з формованого поліуретану, стійкого до вологи, мастил і багатьох хімічних рідин, водночас поверхня приємна на дотик, досить м'яка.


Механізм гойдання "FreeStyle" утримує спинку крісла в постійному контакті зі спиною того, хто сидить, забезпечуючи надійну підтримку в русі. Спинка відхиляється назад з ефектом гойдання й можливістю регулювання сили відхилення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Виробник | AMF |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | Поліуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 94 см |
| Глибина стільця | 44 см |
| Каркас, ніжки | метал |
| Підстава стільця (база) | Хрестовина з коліщатками |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Ширина стільця | 46 см |
- Ціна: 6 015,06 ₴










