Стіл письмовий Mont Blanc AMF білий 1250×550×1027 з полицею для роботи та ноутбука
-7%
3 699 ₴
3 440,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: 221496
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Стіл письмовий комп'ютерний із надставкою Mont Blanc — функціональна та сучасна модель для навчання, роботи та домашнього використання. Цю модель можна використовувати як комп'ютерний стіл, письмовий стіл для школяра та робоче місце для ноутбука. Зручна поличка допомагає організувати простір — розмістити монітор, книги або аксесуари. Стільниця виготовлена з міцної ЛДСП, каркас — зі сталі з порошковим покриттям. Завдяки універсальному дизайну та популярним кольорам стіл гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Використовувана ЛДСП стійка до вологи, проста в догляді, міцна та довговічна. Замовити стіл Monblan можна з доставкою Києвом та Україною ви можете в нашому інтернет-магазині — оформіть замовлення на сайті абоіння з нашим менеджером зручним для вас способом.
Стіл для ноутбука в стилі loft Mont Blanc білий на чорних металевих ніжках
Характеристики: 
Модель: Mont Blanc
Каркас: Сталь
Колір каркаса: Чорний
Матеріал: ДСП
Колір: ДСП-Білий
Ширина стільниці: 1250 мм
Глибина стільниці: 550 мм
Висота виробу: 1027 мм
Товщина стільниці: 16 мм
Товщина крайки стільниці: 2 мм
Вага виробу: 19 кг
Габарити гофрофарби: Ш1285*Г583*В119 мм
Кількість виробів у пакованні: 1 шт
Об'єм упаковки:0,09 м3
ДСП
ДСП — деревинно-струменева плита — один із найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, має низку переваг, як-от низька вартість, гарний і різноманітний зовнішній вигляд (залежно від типу лички), міцність конструкції, стійкість до вологи та деформації. Як відомо, ДСП виготовляють зі стружки й тирси, просочених формальдегідною смолою для кращого скріплення за високої температури. Її можна просто та швидко обробляти під час виготовлення виробів. Найсучаснішим видом цього матеріалу є ламінована ДСП (ЛДСП), саме вона використовується під час виготовлення меблів AMF.
Переваги комп'ютерного столу:
- Міцність і довговічність: металевий каркас забезпечує стабільність і надійність.
- Функціональність: бічні полиці надають додаткове місце для зберігання документів, книг та аксесуарів.
- Компактні розміри: підходить для невеликих приміщень, не займаючи багато місця.
- Універсальність: підходить для використання як у домашньому офісі, так і в професійних робочих просторах.

Стіл можна встановити в таких місцях:
- Домашній офіс: створіть зручне та стильне робоче місце вдома.
- Робочий кабінет: підходить для обладнання сучасних офісів і кабінетів.
- Навчальний простір: ідеальний для студентів і школярів, забезпечуючи комфортне місце для занять.
- Творча студія: чудово підійде для художників, дизайнерів та інших творчих професіоналів.
Правила догляду
Стіл виготовлений із високотехнологічних матеріалів, які невибагливі в догляді, стіл можна мити за допомогою звичайних мийних засобів і протирати м'якою тканиною.
Купити письмовий робочий стіл ви можете в нашому магазині. А також у нас представлений широкий асортимент: комп'ютерних, ігрових кресел, ігрових и комп'ютерно-пісмінних столів, різні надставки для зберігання дрібниць.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1250 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 1027 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1250 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Висота від підлоги | 1027 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Каркас | Сталь |
- Ціна: 3 440,07 ₴







