Обідній поворотний стілець Liara темно-сірий з механізмом 360° на чорних ніжках для кухні та їдальні AMF

Поворотний стілець Liara створений для користувачів, які цінують комфорт і сучасний дизайн. Ви можете розмістити на стільці Liara своїх гостей за столом, забезпечуючи винятковий комфорт під час вечері в колі сім'ї та друзів. Стілець також стане чудовим елементом вітальні або офісу, створивши простір для релаксації та відпочинку після напруженого дня. Модель добре підійде як для обідньої зони, вітальні, дитячої кімнати, так і для кафе, ресторану або офісу. Поворотний стілець Liara так само ідеально доповнить спальню, привносячи у ваш інтер'єр свою неповторну чарівність.
Зручний поворотний стілець зі спинкою Liara сірий для кухні, вітальні
Характеристики: 
Модель: Liara
Каркас: Сталь
Колір каркаса: Чорний
Матеріал оббивки: Тканина
Колір оббивки: Колір Темно-сірий
Висота виробу: 850 мм
Ширина виробу: 500 мм
Глибина виробу: 590 мм
Висота від підлоги до сидіння: 440 мм
Висота спинки: 430 мм
Ширина сидіння: 500 мм
Глибина сидіння: 420 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Додатково: Поворотний механізм на 360 градусів
Вага виробу: 4,3 кг
Габарити гофротри: Ш780*Г650*В550 мм
Кількість виробів у пакованні: 4 шт
Об'єм упаковки: 0,28 м3
Правила догляду
Стільці необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (за температури повітря від +5 °C до +25 °C і відносної вологості повітря від 30% до 70%). Стільці потрібно переносити, а не штовхати. Для максимально довгого збереження первинного вигляду стільців необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поруч із опалювальними приладами, позаяк через це може поблякнути їхній колір і змінитися структура поверхні. М'які стільці довше збережуть привабливий вигляд, якщо ви регулярно чиститимете їх оббивку пилососом. Плями чистьте негайно спеціальними засобами з догляду за виробами зі штучної шкіри. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, що вбирає вологу.
Купити поворотний стілець Liara для кухні, вітальні ви можете у нашому інтернет-магазині з доставкою в Україні! Також у каталозі Ви знайдете широкий асортимент столів, стільців, кухонних куточків, обідніх комплектів, щоб створити обідній простір для вашого дому, кафе, бару або виїзних заходів.
Чи не змогли додзвонитися? Залиште свій номер і ми Вам передзвінимо.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Темно-сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Темно-сірий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Поворотний механізм | Так |
| Покриття | Фарба |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець обідній |
| Тип підстави | Ніжки |
| Виробник | AMF |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота спинки | 430 мм |
| Висота табуретки | 850 мм |
| Глибина табуретки | 590 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | сталь |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
- Ціна: 3 349 ₴







