Кухонний обідній табурет Слайдер квадратний низький білий Урбан для кухні та вітальні Мікс Меблі
-6%
1 664 ₴
1 564,16 ₴
- В наявності
- Код: А0051813
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Табурет кухонний низький ізлдсп і дерева Слайдер колір Білий Урбан 330х330х440 мм для дому
Цей стильний табурет стане чудовим доповненням для вашого дому, приносячи в нього нотку сучасності та комфорту. Квадратна форма и низький профіль цього табурета створюють неповторний дизайн, який привнесе особливий шарм і затишок у ваш інтер'єр. Сидіння табурета виготовлене з якісного ЛДСП, що забезпечує міцність і тривалий термін експлуатації. Нжки з масиву дерева надають табурету природну красу та стійкість, що робить його стабільним і надійним сидінням. Колір Білий Урбан додає табурету свіжості та сучасного шарму. Його мінімалістичний дизайн і компактні розміри (330х330х440 мм) роблять його ідеальним вибором для кухонного простору. Табурет можна легко переміщати кімнатою. Він може використовуватися як додаткове сидіння для гостей або для розміщення на ньому дрібних предметів. Табурет ідеально впишеться в кухню, вітальню або навіть їдальню, додаючи функціональності та стилю в будь-який простір.
ХАРАКТЕРИСТИКИ: 
Модель: Слайдер
Матеріал виготовлення сидіння: ЛДСП
Колір сидіння: Білий Урбан
Матеріал виготовлення ніжок: Дерево береза
Колір ніжок: Білий
Висота виробу: 450 мм
Ширина виробу: 330 мм
Глибина виробу: 330 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Правила догляду
Пил і бруд регулярно видаляйте за допомогою м'якої вологої ганчірки або м'якої щітки. Це допоможе зберегти його чистим і без слідів забруднень. Для чищення не використовуйте абразивні та хімічні засоби, які можуть пошкодити поверхню сидіння й дерев'яних ніжок. Для збереження краси та блиску дерев'яних ніжок можна періодично обробляти меблевим воском або олією для дерева.
Купуйте прямо зараз стильний табурет і оновіть свій дім сучасними та функціональними меблями.
Увага!!!!
Колірний відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, зокрема це залежить і від параметрів монітора ваших ґаджетів.
Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити продукцію у нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір каркасу | Білий |
| Особливості | Тверде сидіння |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип меблів | табурет |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 440 мм |
| Глибина табуретки | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Сидіння | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 564,16 ₴





