Стілець для кімнати переговорів на полозах штабельований Сільвія Чорний для персоналу та відвідувачів офісу AMF

від 2 065 ₴
- Під замовлення
- Код: 292778
Відправка з 25 квітня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Стілець офісний для відвідувачів Сільвія з каркасом чорного кольору
Вибираючи меблі для відвідувачів у свій офіс, зверніть увагу на стілець Сильвія. Він простий, але в його простотою прихована краса функціоналізму – стілець позбавлений різноманітних декоративних деталей, адже офісні меблі передбачається стриманою і скромною. Головне, це можливість стільця задовольняти всі потреби сидить в комфорті.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Модель: Сільвія
Модифікація виробу: Стілець Сильвія
Колір каркасу: Чорний
Матеріал оббивки: на вибір
Колір оббивки: на вибір
Висота виробу: 870 мм
Ширина виробу: 480 мм
Глибина вироби: 530 мм
Висота від підлоги до сидіння: 450 мм
Висота спинки: 420 мм
Ширина сидіння: 470 мм
Глибина сидіння: 440 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 4,3 кг
Кількість виробів в упаковці: 2 шт
Штабилируемость: 4 шт
Кількість виробів на палеті: 16 шт
Сільвія є вкрай зручним виробом, створеним з професійним дизайнерським підходом. Вигини хромованих ніжок чудово поєднуються з предметами офісного інвентарю. А можливість змінити колір оббивки дозволяє добитися абсолютно унікального ефекту.

Правила догляду
Стілець потребує в самому звичайному регулярному догляді – легкої чищенням матеріалу і вологому протиранні при необхідності.

У каталозі нашого інтернет-магазину, Ви можете вибрати та придбати крісла для керівників, працівників і відвідувачів, столи для конференцій, столи для роботи в офісі, а також додаткові надставки для зберігання різних дрібниць.
Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер, і ми Вам передзвонимо. Ви можете купити офісні крісла в нашому магазині, зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії.
Ми доставляємо до всіх міст України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Колір каркасу | Чорний |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Підстава стільця (база) | полози |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота сидіння стільця | 45 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 87 см |
| Глибина стільця | 53 см |
| Ширина стільця | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивка | на вибір |
- Ціна: від 2 065 ₴









