Офісне тканинне крісло для комп'ютера з підлокітниками АМФ-5 на коліщатках Поло 50 Дизайн Україна 1 AMF
-6%
від 3 529 ₴
від 3 317,26 ₴
- Під замовлення
- Код: 241648
Відправка з 25 квітня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Офісне крісло Поло Принт Україна AMF-5 — зручне офісне крісло з яскравим дизайном у українському стилі. Прикрашено патріотичним орнаментом, що робить його акцентним елементом інтер'єру. Модель обладнана міцними пластиковими підлокітниками AMF-5 та надійним механізмом «Перманент-контакт» з регулюванням нахилу, висоти та глибини спинки. Крісло ідеально підходить для офісу, коворкінгу, школи або кабінету. Оббивка м'яка та приємна на дотик, стійка до зношування. Чудовий вибір для тих, хто цінує комфорт, функціональність і національну символіку.
Офісне крісло для операторів офісу Поло 50 АМФ-5 Дизайн Україна No1
Характеристики:
Модель: Поло
Модифікація виробу: Крісло Поло 50 АМФ-5
Механізм гойдання: Перманент-контакт
Материал обивки: Дизайн
Колір оббивки: Дизайн Україна 1
Підлокітники: Пластикові
Хрестовина: Пластикова
Висота виробу в нижньому положенні: 930 мм
Висота виробу у верхньому положенні: 1060 мм
Ширина виробу: 580 мм
Глибина виробу: 580 мм
Ширина сидіння: 460 мм
Глибина сидіння: 440 мм
Висота сидіння в нижньому положенні: 410 мм
Висота сидіння у верхньому положенні: 540 мм
Висота спинки: 550-600 мм
Висота підлокітників від сидіння: 180 мм
Діаметр хрестовини: 640 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 10,5 кг
Кількість виробів у пакованні: 1 шт
Кількість виробів на паллеті: 18 шт
Переваги крісла:
- Яскравий дизайн з українським орнаментом — підкреслює національний стиль та індивідуальність;
- Ергономічна форма — забезпечує підтримку спини та комфорт навіть у разі тривалої роботи;
- Надійний механізм "Перманент-контакт" — дає змогу регулювати кут і висоту спинки під потреби користувача;
- Якісні підлокітники AMF-5 — комфортна посадка та підтримка рук.
Механізм
Механізм "Перманент-контакт" використовується в операторських кріслах і дає змогу не просто поєднати сидіння і спинку, а й регулювати кут нахилу, висоту спинки, а також глибину посадки. Цей механізм є найпоширенішим і найпростішим, який забезпечує жорстку фіксацію кута нахилу за допомогою фіксувального гвинта, сидячи, з можливістю підібрати найзручніше положення, від 75 до 90 градусів.
Невеликий гвинт, який розташований ззаду спинки, дає змогу підняти або опустити спинку, під сидінням розміщений третій гвинт, за допомогою якого легко відрегулювати глибину посадки спинки щодо сидіння. Отже, перманент-контакт — це механізм регулювання, який дає змогу гнучко настроїти навіть недороге крісло для довгої та плідної роботи.

Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (за температури повітря від +5 °C до +25 °C і відносної вологості повітря від 30% до 70%). Для максимально довгого збереження первинного вигляду крісел необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поруч із опалювальними приладами, позаяк через це їхній колір може потьмяніти й змінитися структура поверхні. Оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви регулярно чиститимете її пилососом. Плями чистьте негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, яка вбирає вологу. Металевий або пластиковий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних мийних засобів.
Купити комп'ютерне крісло для персоналу та відвідувачів ви можете в нашому інтернет-магазині. А також у нас представлений широкий асортимент: комп'ютерних, ігрових кресел, стільців для відвідувачів, геймерських и комп'ютерно- письмових столів, різних надставок для зберігання дрібниць.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 10.5 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 83 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 41 см |
| Глибина крісла | 58 см |
| Ширина крісла | 58 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 44 см |
| Глибина сидіння | 44 см |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Тип механізму | Перманент-контакт |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
- Ціна: від 3 317,26 ₴


