Обідній стілець велюр сірий сучасний Betani-С з м'яким сидінням для кухні, вітальні, їдальні AMF
-7%
1 368 ₴
1 272,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: 555612
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Кухонний м'який стілець з м'якою оббивкою Betani-С — це модель, яка допоможе зробити приміщення комфортнішим і комфортнішим. М'яка спинка та злегка заокруглена форма сидіння дають змогу розміститися максимально зручно. Завдяки середній висоті стілець добре підтримує тіло та допомагає забезпечити правильну посадку. Цю модель зручно використовувати як у просторій, так і в невеликій кухні. До того ж стілець виконуватиме декоративну функцію та стане яскравим акцентом в інтер'єрі. Для оббивки використовують благородний м'який велюр, який надовго збереже первісний вигляд.
Сірий обідній велюровий стілець Betani-С для кухні, їдальні
Характеристики: 
Модель: Betani-С
Матеріал оббивки: Тканина Вельвет
Колір оббивки: Колір Сірий
Висота виробу: 720 мм
Ширина виробу: 470 мм.
Глибина виробу: 530 мм
Висота від підлоги до сидіння: 440 мм.
Висота спинки: 320 мм
Ширина сидіння: 470 мм
Глибина сидіння: 370 мм
Максимальне навантаження на виріб: 110 кг
Вага виробу: 4,5 кг
Кількість виробів в упаковці: 4 шт
Габарити гофротри: Ш610*Г490*В620 мм
Обсяг упаковки: 0,19 м3
Сфера застосування стільця:
- Домашня обідня зона — стильний і зручний стілець стане прекрасним доповненням до кухні або їдальні.
- Кафе та ресторани — міцність і стійкість конструкції дають змогу використовувати модель у громадських закладах.
- Офіси та переговорні зони — завдяки лаконічному дизайну та комфортній посадці стілець підійде для стильних робочих просторів.
- Гостьові зони та лоббі — затишний і привабливий стілець створить приємну атмосферу в зоні очікування або приймальні.
Правила догляду
Стільці необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (за температури повітря від +5 °C до +25 °C і відносної вологості повітря від 30% до 70%). Стільці потрібно переносити, а не штовхати. Для максимально довгого збереження первинного вигляду стільців, необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поруч із опалювальними приладами, позаяк через це може поблякнути їхній колір і змінитися структура поверхні. М'які стільці довше збережуть привабливий вигляд, якщо ви регулярно чиститимете їх оббивку пилососом. Плями чистьте негайно спеціальними засобами з догляду. Пролиту рідину можна витирати рушниками або спеціальною тканиною, що вбирає вологу. Каркас можна протирати м'якою тканиною з використанням засобу для миття посуду. Змочіть тканину та натирайте хромовані частини до блиску.
Про залом на тканині
Велюр чутливий до механічних впливів, але має самовідновлювані властивості. Зали, що з'явилися під час транспортування, не є браком і розгладжуються самі впродовж 2-3 тижнів. Щоб прискорити процес, обробіть ворс парою від праски або теплим повітрям фена, злегка розрівнюючи його рукою. Важливо: не торкайтеся праски до тканини та не використовуйте фен із високою температурою і сильним потоком повітря — це може пошкодити ворс.
Купити обідній стілець для кухні ви можете у нашому інтернет-магазині з доставкою в Україні! Також у каталозі Ви знайдете широкий асортимент столів, стільців, кухонних куточків, обідніх комплектів, щоб створити обідній простір для вашого дому, кафе, бару або виїзних заходів.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення. Розміри товару можуть мати незначні відхилення в межах 1-3 см залежно від партії постачання. Це зумовлено особливостями виробничого процесу, різними технологічними параметрами та можливими варіаціями в використаних матеріалах. Такі відхилення є нормою й не впливають на якість, зручність або функціональність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип меблів | стілець обідній |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Матеріал каркасу | шкіра |
| Обивний матеріал | Вельвет |
| Колір | Сірий |
| Колір каркасу | Натуральний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина табуретки | 530 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 720 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота спинки | 320 мм |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Основний оббивний матеріал | вельвет |
- Ціна: 1 272,24 ₴










