Стіл книжка-трансформер Сніданок Дуб сонома 1200х900х750 мм для кухні, вітальні Gamma Style

2 526 ₴
- Готово до відправки
- Код: Сніданок
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Стіл обідній трансформер Сніданок — практичне та стильне рішення для сучасної кухні, їдальні або невеликої вітальні. Модель виготовлена з якісних матеріалів. Стіл обладнаний зручним механізмом розкладання типу «стол-книжка», завдяки якому розмір стільниці збільшується з 900×600 мм до 1200×900 мм. Це дає змогу комфортно використовувати стіл як для щоденних прийомів їжі, так і для зустрічей із гостями. Стільниця з ДСП 16 мм із вологостійким покриттям стійка до забруднень і проста в догляді. Міцна конструкція з ніжками з ДСП забезпечує стабільність і надійність. Купити нерозкладний кухонний стіл ви можете в нашому магазині задавши на сайті або зв'язавшись із нашим менеджером зручним способом.
Кухонний обідній стіл Сніданок із розкладною стільницею для кухні, вітальні
Характеристики: 
Колір: Дуб Сонома
Матеріал: ДСП 16 мм
Крайка: пластик 0,5 мм
Габаритні розміри столу:
Розмір столу в складеному вигляді: ширина 900 мм, глибина 600 мм, висота 750 мм;
Розмір столу в розкладеному вигляді: ширина 1200 мм, глибина 900 мм, висота 750 мм
Відвантаження:
1 місце — вага: 22 кг
Габарити: 91*63*13 см
Меблі доставляються в розібраному вигляді. У комплекті фурнітура для збирання та схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Хочемо звернути Вашу увагу на те, що всі столи, що мають систему розкладання типу «стіл-книжка», можуть містити: невеликий люфт у місцях стикування стільниць, перепади між стільницею 1-2 мм, а також проміжки між стільницею 1-2 мм. Це є нормою й конструктивною особливістю столів, саме з таким механізмом розкладання.
Модель столу доступна в таких кольорах: білий, дуб Венге та дуб сонома. Вартість уточнюйте в нашого менеджера. За додаткову плату можна виготовляти з матеріалу іншого кольору та інших розмірів, розробка індивідуального проєкту. Під час виготовлення елементів меблів інших розмірів або з іншого кольорового матеріалу ціна та терміни постачання можуть бути збільшені.

Переваги стола-трансформера:
- Економія простору — компактний розмір у складеному вигляді
- Розкладна конструкція — збільшується до 1200 мм
- Міцна ДСП 16 мм — стійка до навантажень
- Знімні опори — зручно зберігати й заощаджувати простір
- Легкий і мобільний зручно переміщати
Сфера застосування:
- Маленька кухня у квартирі або будинку — замінює звичайний стіл і комод.
- Смарт-квартира та студія — функціональні меблі без зайвих габаритів.
- Кухня-столова — у складеному вигляді компактний, у розкладеному — великий стіл.
- Арендні квартири — універсальне рішення, яке підходить усім орендарам.
- Стіл для гостей або свят — швидко розкладається за потреби.
Правила догляду
Щоб зберегти його красу та чудовий стан, рекомендується дотримуватися кількох простих правил догляду. Регулярно очищайте стіл-книжку від пилу та бруду за допомогою м'якої вологої ганчірки або губки. Уникайте використання абразивних очисних засобів, щоб не пошкодити поверхню. Також варто уникати прямого потрапляння сонячних променів і вологості, щоб зберегти його колір і структуру впродовж тривалого часу. Виріб треба зберігати й експлуатувати в критий, сухих, вентильованих і опалюваних приміщеннях, за температури не нижче ніж +2 °C, з відносною вологістю повітря від 45 до 70%.
Купити розкладний стіл трансформер можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні! Також у каталозі Ви знайдете широкий асортимент столів, стільців, обідніх комплектів і куточків , щоб створити обідній простір для вашого дому, кафе, бару або виїзних заходів.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamma Style |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Стіл книжка |
| Тип кухонного столу | стіл-трансформер, розкладний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Вага | 22 кг |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП |
| Каркас, ніжки | ДСП |
| Фасади | пластик |
- Ціна: 2 526 ₴




