Офісний стілець Самба Хром із підлокітниками для конференцій, переговорів і відвідувачів, горіх Nappa 01 AMF
-6%
3 984 ₴
3 744,96 ₴
- Під замовлення
- Код: 299595
Відправка з 20 травня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Стілець офісний м'який Самба Хром горіх Nappa 01 без канта для кабінетів і конференц-залів
Незвичайний дизайн використовували виробники під час створення офісного стільця Самба. Передні ніжки завдяки вигинам плавно переходять у задні опори та плавно закінчуються під сидінням. Підлокітники мають у верхній частині дерев'яні елементиабо м'які, у тон оббивки крісла. Підлокітники не тільки функціональні в частині захисту від холодної металевої поверхні, але й естетично виглядають, і надають виробу пікантність. Металеві ніжки надають конструкції ґрунтовність і міцність, тому використовувати стілець можуть люди з будь-якою вагою. Широке сидіння стільця Самба зручне для розміщення на ньому.
Характеристики: 
Модель: Самба без канта
Модифікація виробу: Стілець Самба Хром без канта
Колір додаткових елементів: горіх
Колір каркаса: Хром
Матеріал оббивки: Шкірзамінник Nappa
Цвет обивки: Nappa 01
Висота виробу: 890 мм
Ширина виробу: 610 мм
Глибина виробу: 560 мм
Висота від підлоги до сидіння: 450 мм
Висота спинки: 490 мм
Ширина сидіння: 460 мм
Глибина сидіння: 420 мм
Висота підлокітників від сидіння: 210 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 7 кг
Кількість виробів у пакованні: 1 шт
Штабельованість: по 8 шт
Кількість виробів на паллеті: 16 шт

Стілець Самба Хром без канта
Модифікація стільця Самба без канта з каркасом кольору Хром і дерев'яними накладками з масиву бука на підлокітниках.
Дерев'яні елементи
Колір дерева Горіх у меблевій продукції використовується дуже часто. Це коричневий колір із червонуватим або сірим відтінком. Часто на дерев'яних елементах меблів промальовуються витіювані темні прожилки на тлі основного кольору. Можна сказати, що виробам кольору горіх характерна глибина та насиченість.
За тонолістю колір горіх підділений на червоний, світлий, золотистий і темний, все залежить від породи дерев. Часто застосовується для умов офісів і житлових приміщень.
Правила догляду
Стілець Самба легко очистити у разі випадкового забруднення, застосувавши мийні засоби гарної якості.
У нашому магазині ви можете також купити:
крісла для керівників, працівників і відвідувачів,
столи для конференцій,
столи для роботи в офісі,
надставки для зберігання різних дрібниць.
Чи не змогли додзвонитися? Залиште свій номер ми Вам передзвоним. Ви можете зробити замовлення через сайт або зателефонувати на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо товар на всій території України.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Колір каркасу | Хром |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність відкидного конференц-столика | Ні |
| Особливості | Штабельований стілець |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Підстава стільця (база) | стандартне (4 ніжки) |
| Виробник | AMF |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота сидіння стільця | 45 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 89 см |
| Глибина стільця | 56 см |
| Ширина стільця | 61 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас, ніжки | хромована сталь |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 49 см |
| Глибина сидіння | 42 см |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Ширина спинки | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Материал обивки: | Шкірзамінник Nappa |
| Колір дерев'яних елементів: | Горіх |
- Ціна: 3 744,96 ₴









