Офісне крісло із сітчастою тонкою сіткою для комп'ютера чорне Джун для персоналу офісу, дому AMF

Офісне комп'ютерне крісло із сіткою робоче для офісу Джун сітка чорного кольору
Крісло комп'ютерне Джун із сітчастою спинкою — має не тільки привабливий і стильний дизайн, але й забезпечить вам комфорт під час довгих робочих годин. Сидіння виготовлене з тканини, спинка — із сітки, що забезпечує комфорт упродовж усього робочого дня, особливо в літню пору року. Високоміцний каркас, підлокітники та механізм гойдання слугуватимуть упродовж усього терміну експлуатації. Комп'ютерне крісло AMF Джун — чудовий варіант для малогабаритних приміщень, чи то офіс, чи то будинок.
Офісне сітчасте крісло Джун — чудовий варіант для малогабаритних приміщень, чи то офіс, чи то будинок. На відміну від своїх колег, крісло має компактніші розміри, що дає змогу використовувати його в приміщеннях, де великі та громіздкі крісла не помістяться.
Характеристики:

Модель: Джун
Матеріал оббивки: Тканина сітка
Колір каркас: Чорний
Ролики: Прогумовані
Колір спинки: Чорний
Колір сидіння: Чорний
Підлокітники: Пластикові
Хрестовина: Пластикова
Додаткові опції: Поперековий підпір
Габаритні розміри:
Висота виробу в нижньому положенні: 920 мм
Висота виробу у верхньому положенні: 990 мм
Ширина виробу: 570 мм
Глибина виробу: 640 мм
Ширина сидіння: 480 мм
Глибина сидіння: 530 мм
Висота сидіння в нижньому положенні: 470 мм
Висота сидіння у верхньому положенні: 540 мм
Висота спинки: 520 мм
Висота підлокітників від сидіння: 160 мм
Діаметр хрестовини: 640 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 10,8 кг
Кількість виробів у пакованні: 1 шт
Об'єм упаковки: 0,13 м3
Кількість виробів на паллеті: 12 шт
Переваги крісла:
- Ергономічні сидіння і спинка
- Вентильована повітропроникна сітчаста тканина
- М'яке зручне сидіння
- Регулювання кута нахилу — механізм гойдання TILT
- Пластикові підлокітники та задня частина спинки крісла
- Пружний поперековий підпір

Механізм
Механізм гойдання "Tilt" для крісел керівника дає змогу вільно розгойдуватися вперед-назад із фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по хитанню крісла можуть регулюватися, що дає змогу домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дає змогу швидко, без зайвих зусиль перевести організм із робочого стану в розслаблене та відпочило. Водночас механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Цей механізм часто встановлюється на крісла для керівників і рідше на операторські. Зручність цього механізму в тому, що він найпоширеніший і, якщо сталося зламання, можна його безпроблемно замінити. Усі комплектуючі завжди є в продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас.
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях. Сидіння і спинку протирати м'якою тканиною, змоченою в теплій воді. Основу протирати сухою тканиною.


На фото представлені крісла з різнобарвними комбінаціями

Подаруйте собі та своєму інтер'єру розкіш і комфорт із обертовим стільцем-кріслом Джун. Він стане невіддільною частиною вашого життя, забезпечуючи задоволення і функціональність в одному прекрасному виконанні. !!!
У зв'язку з постійною модернізацією технологічних процесів і вдосконалення продукції компанії, підприємство залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів без попереднього повідомлення покупців. А також допускаються розбіжності в габаритних розмірах висот матеріалів +/- 1,5 см. Зовнішній вигляд виробів може відрізнятися від представлених на світлинах. Дуже вдячна за розуміння.
У каталозі нашого інтернет-магазину Ви можете купити:
- крісла для персоналу, працівників,
- стільці для відвідувачів,
- столи для конференцій,
- столи для роботи в офісі,
- офісні тумби,
- полиці и надставки для зберігання різних дрібниць.
Купити сітчасте крісло для персоналу з доставкою по Україні в нашому інтернет-магазині можна через наш сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 10.8 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 92 см |
| Висота посадкової частини крісла | 47 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Глибина крісла | 64 см |
| Ширина крісла | 57 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 52 см |
| Глибина сидіння | 53 см |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
- Ціна: 3 639 ₴










