Крісло офісне чорне тканина tilt з високою спинкою Атлет PL для керівника та працівників офісу AMF

4 919 ₴
- Готово до відправки
- Код: 218606
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Крісло офісне комп'ютерне Атлета — це прекрасний недорогий, але показний варіант для керівника. Крісла для офісу керівника добре впишеться в офіс і чудово підійде для домашнього кабінету. Воно має чудовий зовнішній вигляд, водночас зручне, з вигнутою спинкою, що дасть змогу зняти навантаження з хребця під час довгого сидіння. Офісне крісло для керівника персоналу Атлет допоможе вам грамотно та корисно організувати свій робочий простір. Воно виготовлене з недорогих, але надійних матеріалів. Тривалий час ви зможете комфортно працювати або відпочивати в такому кріслі. Крісло з механізмом гойдання комплектується стійкою хрестовиною, яка запобігає падінню виробу.
Стильне програмне крісло для офісу Атлет PL Tilt тканина С-11
Характеристики: 
Модель: Атлет
Механізм гойдання: Tilt
Матеріал оббивки: Тканина С
Колір оббивки: С-11
Підлокітники: Пластикові
Хрестовина: Пластикова
Висота виробу в нижньому положенні: 1110 мм
Висота виробу у верхньому положенні: 1180 мм
Ширина виробу: 620 мм
Глибина виробу: 630 мм
Ширина сидіння: 500 мм
Глибина сидіння: 480 мм
Висота сидіння в нижньому положенні: 410 мм
Висота сидіння у верхньому положенні: 480 мм
Висота спинки: 700 мм
Висота підлокітників від сидіння: 210 мм
Діаметр хрестовини: 640 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 11,7 кг
Кількість виробів у пакованні: 1 шт
Об'єм упаковки:0,13 м3
Кількість виробів на паллеті: 12 шт
Механізм
Механізм гойдання "Tilt" для крісел керівника дає змогу вільно розгойдуватися вперед-назад із фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по хитанню крісла можуть регулюватися, що дає змогу домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дає змогу швидко, без зайвих зусиль перевести організм із робочого стану в розслаблене та відпочило. Водночас механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Цей механізм часто встановлюється на крісла для керівників і рідше на операторські. Зручність цього механізму в тому, що він найпоширеніший і, якщо сталося зламання, можна його безпроблемно замінити. Усі комплектуючі завжди є в продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас.
Тканина С
Тканини класу "С" належать до групи меблевих шенілів, які вже давно займають лідерські позиції на ринку оббивних матеріалів. За споживчими характеристиками тканин С немає рівних. Вони міцні, мають щільну, але водночас м'яку й еластичну структуру. Матеріали такого типу стійкі до найрізноманітніших впливів, зокрема до ультрафіолетових випромінюваннях і високих температур, до механічних пошкоджень. У тканин класу З тривалий термін експлуатації — до 30000 циклів без деформації та потертостей. Зовнішні дані тканин С також вражають — вони мають переплетену структуру, що імітує дрібну рогожку, колірна палітра тканин широка — все це робить тканини дуже потрібними. Меблі з шенілу не тільки зручні, комфортні та тактильно приємні, але ще й гарні, благородні та показні. Шеніл також дуже невибагливий у догляді, його можна мити, чистити та пилососити без проблем і побоювань.
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (за температури повітря від +5 °C до +25 °C і відносної вологості повітря від 30% до 70%). Для максимально довгого збереження первинного вигляду крісел необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поруч із опалювальними приладами, позаяк через це їхній колір може потьмяніти й змінитися структура поверхні. Оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви регулярно чиститимете її пилососом. Плями чистьте негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, яка вбирає вологу. Металевий або пластиковий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних мийних засобів.
Купити комп'ютерне крісло керівника ви можете в нашому магазині. А також у нас представлений широкий асортимент: комп'ютерних, ігрових кресел, стільців для відвідувачів, геймерських и комп'ютерно-пісмінних столів, різних надставок для зберігання дрібниць.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 11.7 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 111 см |
| Висота посадкової частини крісла | 41 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 48 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 41 см |
| Глибина крісла | 63 см |
| Ширина крісла | 62 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 70 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Синхромеханізм | Так |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
- Ціна: 4 919 ₴











