Стілець Sylwia chrome м'який на полозах штабельований Сільвія Хром для нарад, конференцій, семінарів AMF

від 2 240 ₴
- Під замовлення
- Код: 012396
Відправка з 25 квітня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Стілець офісний для відвідувачів Сільвія з каркасом кольору Хром
Вибираючи меблі для відвідувачів у свій офіс, зверніть увагу на стілець Сільвія. Він простий, але в його простоті прихована принадність функціоналізму — стілець позбавлений різноманітних декоративних деталей, адже офісні меблі передбачаються стриманим і скромним. Головне — це можливість стільця задовольняти всі потреби того, хто сидить у комфорті.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Модель: Сільвія
Модифікація виробу: Стілець Сільвія
Колір каркаса: Хром
Матеріал оббивки: на вибір
Колір оббивки: Неаполь-36
Висота виробу: 870 мм
Ширина виробу: 480 мм
Глибина виробу: 530 мм
Висота від підлоги до сидіння: 450 мм
Висота спинки: 420 мм
Ширина сидіння: 470 мм
Глибина сидіння: 440 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 4,3 кг
Кількість виробів у пакованні: 2 шт
Штабілюваність: по 4 шт
Кількість виробів на паллеті: 16 шт
Сільвія є вкрай зручним виробом, створеним із професійним дизайнерським підходом. Вигини хромованих ніжок чудово поєднуються з предметами офісного інвентарю. А можливість змінити колір оббивки дає змогу досягти абсолютно унікального ефекту.

Правила догляду
Стілець потребує звичайного регулярного догляду — легкого чищення матеріалу та вологого протирання за потреби.

У каталозі нашого інтернет-магазину, Ви можете вибрати та придбати крісла для керівників, працівників і відвідувачів, столи для конференцій, столи для роботи в офісі, а також додаткові накладки для зберігання різних дрібниць.
Чи не змогли додзвонитися? Залиште свій номер, і ми Вам передзвонимо. Ви можете купити офісні крісла в нашому магазині, зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії.
Ми доставляємо до всіх міст України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Червоний |
| Колір каркасу | Хром |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Особливості | Штабельований стілець |
| Підлокітник | Без підлокітника |
| Підстава стільця (база) | полози |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота сидіння стільця | 45 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 87 см |
| Глибина стільця | 53 см |
| Ширина стільця | 48 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
- Ціна: від 2 240 ₴




