Пуф — банкетка лофт із м'яким сидінням і полицею для взуття взуття взуття в передпокій і вітальню Метал-Дизайн

Пуф — банкетка лофт-фіолет із м'яким сидінням і полицею для взуття на металевому каркасі Метал-Дизайн
Пуф мороз (Toledo) — це новинка нашого виробництва Метал-Дизайн у стилі Лофт виготовлений із поєднання металу, ДСП і шкірозамінника, що чудово підходить для передпокою в індустріальному стилі. Конструкція не захаращує приміщення, водночас допомагає організувати зберігання взуття. А спільно з вішалкою метро створять затишок у Вашій передпокої.

Характеристики:
Труба 25х25
Габаритні розміри:
Висота: 450 мм
Ширина: 900 мм
Глибина: 400 мм
Розміри деталей із ДСП:
900x343х16 — 1 шт.
Сидіння виготовлене з високоякісної екошкіри.

Доступні кольори екошкіри

Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити продукцію у нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-дизайн |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 900 мм |
- Ціна: від 6 650 ₴







Відправка з 03 травня 2026