Сучасний круглий металевий табурет з м'яким сидінням Таллі чорний Неаполь N-20 для дому, кафе TM AMF
-28%
Табурет обідній Таллі чорний Неаполь N-20 для будинку, кафе, дачі, виїзних заходів
Табурет Таллі — це універсальний продукт, який завдяки таким характеристикам, як невеликі габаритні розміри, невелика вага та зручне м'яке сидіння, знайде своє місце на маленьких кухнях, балконах і дачах. Табурет Таллі завжди буде під рукою там, де недостатньо місця для звичайного стільця, водночас він також може бути захований. Таллі від інших табуретів вирізняє оригінальний дизайн металевого каркаса, а також висока міцність. Табурет витримує динамічні навантаження, що робить його довговічним і надійним в експлуатації.
Табурет Таллі Чорний
Модифікація табурета Таллі з каркасом кольору Чорний.
Шкірзамінник Неаполь
Зносостійкість за тістом Martindale: 40 000 циклів
Щільність: 415 г/м2
Склад: Обличчя: 100% ПУ, Основа: 75% ПЕС, 25% ХЛ
Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена в різних кольорах.
Матеріалу притаманні високі користувацькі та естетичні характеристики:
- міцність до механічного та ультрафіолетового впливу;
- еластичність і м'якість, що дає змогу добре драпувати матеріал, обтягувати ним вироби будь-яких форм;
- технології виготовлення гарантують безпеку матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню;
- шкіра близька за зовнішнім виглядом до натурального матеріалу, тому може використовуватися як замінник або компаньйон;
— матеріал можна піддавати миттю мильним розчином або протиранням.
Шкірзамінник Неаполь має чудовий вигляд у виробі, надаючи йому солідного й оригінального вигляду.
Правила догляду
Витирати сидіння табурета можна губкою, змоченою в мильному розчині, після чого протирати вологе місце в сухості, бавовняній тканині. Також можна користуватися спеціальними засобами для догляду.
ХАРАКТЕРИСТИКИ 
Модель: Таллі
Модифікація виробу: Табурет Таллі Чорний
Колір каркаса: Чорний
Матеріал оббивки: Шкірзамінник Неаполь
Цвет обивки: Неаполь-20
Висота виробу: 450 мм
Ширина виробу: 350 мм
Глибина виробу: 350 мм
Ширина сидіння: 350 мм
Глибина сидіння: 350 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 2,3 кг
Кількість виробів у пакованні: 4 шт
Кількість виробів на паллеті: 108 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал каркасу | хромована сталь |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Особливості | М'яке сидіння |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип меблів | табурет |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина стільця | 350 см |
| Обивка | Шкірзамінник Неаполь |
| Ширина стільця | 350 см |
- Ціна: 611,28 ₴





Відправка з 25 квітня 2026