Крісло з підголівником офісне комп'ютерне сітчасте Matrix HR сидіння Сітка чорна, спинка Сітка чорна AMF
-6%
3 699 ₴
3 477,06 ₴
- Під замовлення
- Код: 378789
Відправка з 22 травня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Крісло офісне Matrix HR — поєднує в собі комфорт, ергономіку та стиль. Регульований за висотою підголівник знімає напруження із шиї, а поперековий підпір піклується про здоров'я спини під час тривалої роботи. Оббивка спинки виготовлена з міцної повітропроникної сітки, сидіння — з тканини класу А: м'якої, щільної та стійкої до зношування. Завдяки механізму Tilt ви можете вільно розгойдуватися й фіксуватися в зручній позиції. А прогумовані колеса забезпечують м'яке й безшумне переміщення підлогою. Замовити та купити вподобану модель можна прямо зараз, замовивши на сайті або зв'язавшись із нашим менеджером зручним способом.
Крісло офісне сітка обертової колеса гумові Matrix HR для дому та офісу
Характеристики:
Модель Matrix
Колекція: Онлайн
Механізм гойдання: Tilt
Матеріал оббивки: Тканина Сітка
Колір оббивки: Сітка чорна
Матеріал оббивки 2: Тканина Сітка
Колір оббивки 2: Сітка чорна
Підлокітники: Пластикові
Хрестовина: Пластикова
Підголівник: 1D регульований за висотою
Висота виробу в нижньому положенні: 1110 мм
Висота виробу у верхньому положенні: 1240 мм
Ширина виробу: 600 мм
Глибина виробу: 700 мм
Ширина сидіння: 480 мм
Глибина сидіння: 510 мм
Висота сидіння в нижньому положенні: 460 мм
Висота сидіння у верхньому положенні: 540 мм
Висота спинки: 560 мм
Висота підголівника від спинки: 180-240 мм
Висота підлокітників від сидіння: 180 мм
Діаметр хрестовини: 640 мм
Ролики: Прогумовані
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 11 кг
Кількість виробів у пакованні: 1 шт
Об'єм упаковки: 0,13 м3
Кількість виробів на паллеті: 12 шт
Механізм
Механізм гойдання "Tilt" для крісел керівника дає змогу вільно розгойдуватися вперед-назад із фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по хитанню крісла можуть регулюватися, що дає змогу домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дає змогу швидко, без зайвих зусиль перевести організм із робочого стану в розслаблене та відпочило. Водночас механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Цей механізм часто встановлюється на крісла для керівників і рідше на операторські. Зручність цього механізму в тому, що він найпоширеніший і, якщо сталося зламання, можна його безпроблемно замінити. Усі комплектуючі завжди є в продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас.
Тканина Сітка
Тканина сітка, використовувана в наших кріслах, буває двох різновидах: - тканина сітка для спинок складається зі 100% поліестеру зі щільністю 500 г/м2. - тканина сітка для сидінь дубльована складається зі 100% поліестеру зі щільністю 350 г/м.кв.
Крісло Matrix HR можна виготовити в різних тканинних оббивках. Нижче представлені доступні кольори для замовлення. А також можна виготовити це крісло в таких модифікаціях Хром або Пластик. Ціну крісла уточнюйте в менеджера.


Сфера застосування:
- Офіс — ідеальний для робочих місць працівників, приймальних або кабінетних зон.
- Домашній кабінет — зручний варіант для віддаленої роботи або навчання.
- Конференц-зали та переговорні кімнати — зручна та показна посадка для учасників зустрічей.
- Заклади та гоструктури — оптимальний для приймання відвідувачів і працівників.
- Навчальні центри — для адміністративних та навчальних приміщень.
- Приймання або зона очікування — завдяки лаконічному дизайну та комфорту.
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (за температури повітря від +5 °C до +25 °C і відносної вологості повітря від 30% до 70%). Для максимально довгого збереження первинного вигляду крісел необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поруч із опалювальними приладами, позаяк через це їхній колір може тьмяніти й змінитися структура поверхні. Оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви регулярно чиститимете її пилососом. Плями чистьте негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, яка вбирає вологу. Металевий або пластиковий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних мийних засобів.
Купити офісне крісло з підголівником і високою спинкою Matrix HR ви можете в нашому інтернет-магазині. А також у нас представлений широкий асортимент: комп'ютерних, ігрових кресел, стільців для відвідувачів, геймерських и письменных столів, різних надставок для зберігання дрібниць.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Виробник | AMF |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 11 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 111 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Ширина крісла | 60 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 56 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
- Ціна: 3 477,06 ₴










