Крісло комп'ютерне поворотне з підлокітниками та високою спинкою чорне Goodwin Alaska black

4 788 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000000466
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Крісло офісне Alaska black Goodwin
Опис товару:
Крісло Аляска— стильне та зручне крісло. Шляхетний дизайн і прекрасна ергономіка крісла не залишать нікого байдужим.
Додаткова інформація:
|
Колір Чорний Хрестовина Метал Висота виробу у верхньому положенні, мм 1210 Висота виробу в нижньому положенні, мм 1120 Ширина сидіння, мм 510 Глибина сидіння, мм 510 Максимальна висота сидіння, мм 540 Мінімальна висота сидіння, мм 450 Висота спинки, мм 720 Відстань між підлокітниками, мм 490 Максимальне навантаження на виріб, кг 120 |
|---|
Стильні хромовані підлокітники з м'якими накладками, хромований корпус, якісний шкірозамінник — це далеко не всі плюси цієї моделі. Широка зручна спинка вигинами в попереку та голові для максимального комфорту вашої спини.
Крісло прекрасно підійде як керувальцю, офісному працівнику, так і для домашнього робочого куточка.
Відмітні риси крісла:
- Стильні хромовані підлокітники з м'якими накладками
- Широка зручна спинка з вигинами в попереку та голові для максимального комфорту вашої спини.
- Стійка хромована хрестовина з прогумованими роликами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Goodwin |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота посадкової частини крісла | 45 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | хромований метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Висота спинки | 72 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал спинки | штучна шкіра (шкірозамінник) |
- Ціна: 4 788 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальне паковання виробника






