Двомісний диван-ліжко єврокнижка на пружинному блоці Б'янко зі спальним місцем 180*200 Richman
-10%
від 33 132 ₴
від 29 818,80 ₴
- Під замовлення
- Код: SFH00001
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Двомісний Диван Б'янко зі спальним місцем 180*200 Richman
В основі конструкції зрощений євробрус і букові ламелі першого сорту, короб виготовлений із ламінованого ДСП 16 мм, посилений пружинний
блок типу Боннель, гіпоалергенні подушки із силіконовим наповнювачем. Гарантія 24 місяці на наповнювач і каркас. Механізм «Шагувальна Єврокнижка» із синхронізатором (поперечна напрямна).
Є можливість вибору оббивки — ціна на сайті вказана за тканину 1 категорії, для ознайомлення з цінами та різновидами тканин в інших категоріях core з менеджером

Характеристики дивана Б'янко:
1. Має повністю ламінований ДСП-короб завтовшки 16 мм.
2. Механізм: єврокнижка з синхронізатором крокує.
3. Наповнення як на малюнку:
Каркас виготовлений із євробрусу 60 на 40.
Основа з ламелей першої категорії (як у ліжках).
Зверху ламелей повсті 700.
Етаж йде посилений 4-витковий пружинний блок типу Bonel (товщина дроту 2,2 мм, висота пружин 80 мм).
По краях пружинного блока розташований поролон 35 щільності, марки HS-3530.
Накривається зверху шаром повсті щільністю 700.
Зверху наноситься поролон 35 щільності, марки HS-3530.
Кінцевий шар — оббивна тканина проклеюється синтепоном.
4. Підлокітники з ДСП і бруса. Дуже міцний. Витримує навантаження до 120 кг, як на диван.
5. Подушки на всіх диванах виготовлені з холофайберу (чохол на подушку/наволочка/холофайбер).
6. Наповнення гарантія 2 роки.
Характеристики:
Довжина виробу, см: 216
Ширина виробу, см: 120
Ширина в розкладеному вигляді, см: 186
Висота, см: 105
Висота від підлоги до сидіння, см: 44
Глибина посадкового місця в розкладеному вигляді, см: 186
Ширина посадкового місця, см: 200
Ширина підлокітника, см: 120
Товщина підлокітників, см: 8
Термін виготовлення уточнюйте в менеджера

Великий вибір тканин:
Зверніть увагу, що кольоропередавання фото тканин може відрізнятися від кольору тканини в живому вигляді через особливості передавання кольорів фотоапаратури, монітора Вашого комп'ютера, ноутбука, планшета тощо.
Подивитися та вибрати тканини, перейшовши за посиланнями, перед замовленням тканини для ліжка поточніть у менеджера актуальність і ціну цього оббиття та вартість тканини.
Для вибору доступні тканини виробників: EximTextil, Apparel, ARTEKS, Divotex, СМ, Unintex, ARBEN
Інформацію з оббивних матеріалів запитуйте в менеджера



Основні характеристики:
Наповнення диванів: пружинний блок
Виробник: Richman
Тип: для щоденного сну, ортопедичні, розкладний
Механізм: покроковий
Ящик для білизни: з шухлядою для білизни
Стиль: модерн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Різні кольори |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 105 см |
| Висота посадкової частини дивана | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Категорія тканини | Виберіть категорію |
| Ширина посадкової частини дивана | 200 см |
- Ціна: від 29 818,80 ₴








