Вішалка стійка підлогова пересувна металева на коліщатках одинарна Хайді Люкс телескопічна AMF

1 029 ₴
- Готово до відправки
- Код: 545111
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Вішалка штанга для одягу підлогова, хромована Хайді Люкс для дому та офісу
Вішалка Хайді Люкс — регульована вішалка для обладнання комфортного місця зберігання речей удома або в офісному приміщенні, дуже зручна буде на дачі або під час візиту гостей. Ця модель регулюється за висотою та шириною (від 900 до 17000 мм), що дуже зручно та можна гнучко змінювати параметри вішака залежно від потреби або сезонності. Виконана з металу та пластику, покриття дає змогу використовувати в приміщеннях із підвищеною вологістю, невелика вага — до 2,2 кг і коліщатка полегшують переміщення в потрібне місце.
Телескопічна стійка-вішалка Хайді Люкс — чудовий вибір для тих, хто хоче охайно мати навіть у тимчасовому місці проживання, не витрачаючи водночас на громіздкі шафи.
Характеристики:
Колекція: Хайді Люкс
Матеріал конструкції: Метал
Матеріал конструкції: Пластик
Матеріал основи: Пластик на коліщатках
Ширина виробу: 1000-1500 мм
Глибина виробу: 420 мм
Висота виробу: 1000-1700 мм
Вага виробу: 2,2 кг
Кількість виробів у пакованні: 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Хром |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Переносна, Підлогова |
| Тип опор | Коліщата |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 1700 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Ніжки | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
| Розбірна конструкція | Так |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 1 029 ₴










